Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síovis oktatás magyarul

ÜZENETEK (28)Időben csökkenő Időben csökkenő
Pekári Edit
2 élménybeszámolót írt
2
18 éve tag
2006.01.13. 17:17
Szia Áki!
Ha felmész az Areh-hoz ott van zöld pálya is a kicsinek és nincsenek olyan sokan mint a Bolfenknél.
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2006.01.13. 14:53
Szevasz Ákos!

Majd meséld el milyen volt! Lehet, hogy 1-2 év múlva részemről is aktuális lesz a kérdés.
Hogy lehet ide képet betenni??? Segítség!!!!!
libella
145 élménybeszámolót írt
145
21 éve tag
2006.01.13. 14:25
Szervusz Apuka!

A mi Mazsolánk ugyanennyi idős. Annyit tettünk, hogy 10 alkalommal elvittük egy kis műanyag pályára, ahol oktatgatták, de csak annyit, amihez kedve volt, hogy most amikor kimegyünk síelni, könnyebben ráérezzen.
A pályán sisak mindenképpen, kesztyű (még ha melege is lenne netán). Szemüvge a miénknek van, de kék szemű lévén kell is neki. (Vigyázz, mindenképpen UV szűrős legyen! 500 vagy 1000 Ft-ért nincs UV szűrős, még ha rá is van írva!!!)
Bot szerintem csak zavarja, nem kell.
Ne erőltessétek és főleg ne magyarázd neki, csak ha kedve van csúszkálni! Ilyen korban még hiába magyrázod akár a láb, akár a testtartást, nem tudja a magyarázatot összekötni a tudatos síeléssel. A miénk tavly már csúszkált, de legjobban a szőnyeges felvonó tetszett neki persze.
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.12. 18:48
Szia TZoli!

Nagyon rendes vagy!

A Webkamerán én is úgy láttam,hogy Maribor Pohorje jó lesz,ráadásul már voltam ott és fent a Bolfeniknél még csúzda is van,ha esetleg nem jön be neki a síelés.

Köszi a bátorítást.

Ákos
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
2006.01.12. 12:33
Kedves apuka!

Nagyon aranyos a kislány! A megfelelő sisakot (ami kötelező is) mindenképpen viselni kell! Soha nem tudhatod, hogy egy gyerek éppen mire vetemedik. Az unokaöcsém egyszer 10 évesen egyhelyben állva lefejelte a védőkorlátot a pálya szélén. Mert csúszkált-ugrált idétlenkedett és egyszer bumm! És olyan legyen ami tartja a nyakat is valamelyest.
Ausztriában majdnem az összes terület u.n. gyerekbarát, tehát 6 évig ingyenes, játszórészek vannak, varázsszőnyeg (ami egy mozgójárda), elkülönített terület a részükre stb. De ha én kaposvárrol indulnék, akkor a Roglát nézném meg szlovéniában. vagy a Maribor mellett lévő pályát. Most ott is elég sok hó van.
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.12. 11:29
Kedves farkas!

Köszönöm a tipped.Annyit még elárulok,hogy szombaton mennék egy napra.Mondjuk 11-16 óráig.Kaposvárról 400 km Murau.Ezt inkább több naposra hagynám.De azért tényleg köszönöm.

Ákos
Farkas Zsuzsanna
37 élménybeszámolót írt
37
20 éve tag
2006.01.12. 10:37
Szerintem Kreischberg (Murau) tetszeni fog. Ekkora gyereknek ingyenes, pályaszállást lehet foglalni - https://www.kreischberg.at . Van magyar oktató (érdeklődhetsz https://www.skiing.hu -n). A pakolóból 6 üléses buborék visz fel, ahol sok jó gyerekpálya, plussz egyéb érdekességek ekkora gyereknek, kellemes étterem. Eddig mindenkinek bevált. Budapestről Semmeringen át 4-4,5 óra, szinte végig autópályán. Lécen kivül a sisak ami fontos - és kötelezőis, a szemüveg inkább buli neki. De a K2-ben segitenek ebben is. Jó szórakozást.
GRÓFÁKI
10 élménybeszámolót írt
10
18 éve tag
2006.01.12. 09:24
Sziasztok szülők!

A 3,5 éves lányomat szeretném elvinni a hétvégén ismerkedni a hóval síléccel a lábán.Tudtok-e olyan pályáról Ausztriában vagy Szlovéniában,ahol a legjobbak ehhez a feltételek.
pl:
-kedvező jegyár(gyereknek ingyen)
-könnyű felvonózás
-közeli parkoló
Aztán milyen felszerelést kölcsönözzek neki?
-bot
-szemüveg
-sisak
Kellenek ezek is?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Apuka
Kep-021.jpg
Kep-032.jpg
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.