Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Val di Fiemme

ÜZENETEK (129)Időben csökkenő Időben csökkenő
misto
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.03.05. 20:53
Ezen az oldalon találsz megfelelőt,szerintem..
http://www.trentinoresidences.it/home.php?language=it&seasson=inv

Üdv.
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2007.03.05. 14:55
Tudtok valami jó szállodát itt a környéken? Legyen ellátás és medence benne...
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.02.15. 08:43
Már megtettem:)(Csak gondoltam hátha...:))
Ebből kifolyólag üzenem is, hogy előző kérdésem már nem aktuális!
Nem nagyon tolongtak:)
pattyski
1345 élménybeszámolót írt
1345
22 éve tag
2007.02.14. 21:37
Szerintem egyszerűbb és gyorsabb ha elküldeted postán....
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.02.08. 11:19
Sziasztok!
Fontos kérdésem lenne!!
Megy valaki mostanában Val di Fiemme-be, esetleg Alpe Cermisbe vagy Cavalese faluba?
Azért kérdezem, mert múlt héten elhagytam Alpe Cermis Pályáin a mobilomat. Most írtam egy levelet a pályafenntartóknak, és csodák csodájára megtalálták valószínüleg az enyémet.
Használni már nem lehet, mert a számot újra használom itthon, viszont a telefonkönyvre, amit akár az elázott telefonból vagy SIM-kártyáról még vissza lehetne szerezni, szükségem lenne.
Ezért első pillanatban az jutott eszembe, hogyha valaki arra jár elhozhatná nekem.
Előre is köszönöm a segítséget.
Ciao
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.02.07. 18:57
Sziasztok!

Mi is január 27-én jöttünk haza Predazzoból. A Majestic apartmanhotel isteni jó!! Bármikor vissza mennék. A sípálya kifogástalan, életem legjobb síélménye volt megfizethető áron.
Megy valaki mostanában? Azért kérdezem, mert amióta hazajöttem nem tudunk lepattani a Bombardinorol:-))) Hoztam egy üveggel, de nem tudunk betellni vele és mindjárt elfogy. Tudom, hgy fura ilyet kérni, de előre kifizetném csak hozzon nekem valaki Bombardinot.......
Sajnos itthon nem lehet kapni és ha egyszer elfogy, nem tudom mi lesz:-(
Megadom a mobil számom, ha valaki menne, kérem jelenztkezzen!!!
20/9378-655

Köszönöm,
Móni
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.02.07. 09:41
Hétvégén jöttünk haza. Ismételten sem hazudtolta meg magát a Dolomitok. Ragyogó napsütés, tökéletes pályák. Mintha csak a mi érkezésünkre vártak volna. A szállás Castello di Fiemme-ben kicsit távol volt a pályáktól, de a csendes kis falu a az olcsó de bőséges reggelit és vacsorát kínáló 3csillagos hotelével kárpótolta a liftek közelségét. Ebből az okból is személy szerint 3 nap Alpe Cermis és 3 nap Latemar sikeredett. Alpe Cermis aranyos, 1-2 napra megfelelő hely nem túl sok pályával, de köztük egy piros-fekete-kék kombinációjú nagyon hosszú lehetőséggel.
Latemar egy jelentősebb, ebből kifolyólag jobb terep, és ami szem szájnak ingere, megtalálható. Erdei ösvény, nagyon széles gyakorló piros-kék pálya, fekete lejtő. Egyetlen hatalmas :) probémája talán csak az, hogy kezd háttérbe szorulni a jó kis olasz kaja az osztrákos virslivel szemben:)) Itt már a hegy egyik felén inkább német szavakat hallani.
Amúgy meg az olasz kisebbséget szinte elnyomják a magyar, lengyel, cseh és szlovák mondatok. Egy kis téli Kelet-Európa a Dolomitok közepén:)
Mindenesetre nagyon jó terep!!
Már mennék is vissza...
misto
21 élménybeszámolót írt
21
17 éve tag
2007.01.31. 11:44
Üdv!
Jan.20-27-ig voltunk itt,Predazzoban volt a szállásunk,ingyenes szauna,uszoda,szolárium használattal,ami az egész napos síelések után tényleg jólesett.3 pályarendszert próbáltunk ki 2-2 napig voltunk mindegyiken,először Latemar,utána Alpe Cermis,végül a Bellamonte-Alpe Lusia pályáin csúsztunk.Első napon napsütésben,majd a második naptól,minden nap havazott,csodálatos havas,téli táj látványában részesültünk síelés,felvonózás közben.3-ik napon,fél 2-kor az Alpe Cermis-en,bent ültünk a hüttében,amikor bejött 2 Carabinieri és felszólította a vendégeket,hogy hagyják el a helységet meg a pályát,mert hóvihar jön.A Carabinieriknek, piros alapon fehér léceik voltak,felül carabinieri,a talpon Nordica felirattal és szuper gyorsan siklottak.
A pályák minőségéről csak annyit,hogy rengeteg mozgássérült és nem látó ember is síelt,gond nélkül,minden tiszteletem az övéké és kísérőiké,példát adtak kitartásból.A felvonók gyorsak,tényleg,ha valamilyen okból torlódás alakult ki és összegyűlt 100-150 ember,
pár perc alatt megszűnt a sor.
Összességében ajánlani tudom a helyet,a totál kezdőtől a hóttprofiig mindenkinek,próbálja ki, a pályák kiválóak,a vendéglátás meg olaszos..
Samsung-114.bmp
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.01.26. 08:13
Örülnék ha megadnád a számát.
Mi holnap indulunk!! Végre....
Lizy
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2007.01.25. 19:42
Sziasztok!


Megjöttünk onnan és jo volt a pálya nagyon!
Kovács Gábort Pampeagoi pályánál találjátok meg!Ha kell a telefonszámát is meg tudom adni!
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.01.25. 11:24
Hát semmi info az oktatókról?:(
Mindenesetre hó az lesz:))
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.01.18. 11:09
ha mondjuk esetleg másfél hét múlva órákat szeretnék venni a fentebb említett uraktól, akkor hogyan érhetem el őket? (Kovács Gábor és Osztényi Endre)
Mivelhogy azon kívül, hogy a nevüket említitek, a neten kb. semmit nem találtam róluk.(kivéve, hogy Maremonti irodánál dolgozik Gábor)
Maximum, majd hangosan elkiáltom magam:)
azért ha van infotok, azt megköszönöm.
Ciao
Lizy
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2007.01.09. 06:57
Még mindig nem esett hó Val di fiemmében? Elkeseritő! Pénteken indulunk:(
Lizy
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2007.01.06. 17:09
RM köszi!Azért nem bánnám ha esne is egy kis friss hó! Nagyobb élvezet lenne!!!
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
2007.01.06. 16:39
Szerintem ne aggodj, 50cm havat ir + hoagyuztak is rendesen biztos az unnepekre. 86km a 101km-bol sielheto. Forras: https://www.dolomitisuperski.com
Lizy
5 élménybeszámolót írt
5
17 éve tag
2007.01.06. 16:00
Január 13-án indulunk sielni! Aggodok a hoviszonyok miatt:( Nem tudja valaki hogy esett-e már kinnt?
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.01.04. 08:44
Így fejből visszaemlékezve ha minden igaz, akkor a Dolomiti superski bérlet az kb. 10 nagy "régióra" vonatkozik, pl. Sella Ronda, Folgarida, Cortina (ez nem tuti), Val di Fiemme, stb.
A Val di Fiemme (asszem Ski Latemar) bérlet pedig a Val di Fiemme "régióra" (az előbbi üzenetemben erre gondoltam a régió kifejezésen), ahol szintén több nem összefüggő terep van, pl Obereggen, Alpe Cernis, Bellamonte stb. Ez a Bérlet magában foglal még 3 nap éjszakai (esti) síelést Obereggennél. De a Dolomiti Superski és a Ski Center Latemar honlapjain ez részletesen le van írva, csak most lusta voltam utána keresni.:)
Ciao
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.01.03. 16:09
Hahó,
Lenne itt még egy dolog. El tudnátok nekem magyarázni, hogy mi a különbség a síbérletek között? Van az a dolomiti superski meg van egy másik is. Az első az az egész régióra vonatkozik? Nem tudom melyiket érdemes megvenni. Tudnátok ebben segíteni?
Köszönöm szépen:
Móni
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2007.01.03. 14:45
A hóhelyzetről a webcam elárul néhány dolgot, bár ahogy nézem dec.28 óta nem frissült, de az a fehér hónak tűnik:)

http://www.valfiemme.com/realcam.asp

A liftek közül a térségben 3 db nem jár, asszem ez több mint bíztató.

http://www.dolomitisuperski.com/fiemme/
slopes.athx?ccode=it-IT&tbTFKsVh8iD1fN6yoec2xyViPXFi40kpSOwKqTN7DnQ=

nekem még 4 hét...
Ciao
csomix
28 élménybeszámolót írt
28
17 éve tag
2007.01.03. 14:31
sziasztok!

Január 20-án indulunk val di fiemmebe, predazzoba. Van még 2 helyünk az autóba, mert egy renualt traffic-kal megyünk és csak hatan maradtunk. Az egyik 4 fős apartmanban is van még 2 hely, de ha valakinek csak az utazás a gáz, az is megoldható. Fiatal csapat!
Én úgy láttam szinte az összes pálya nyitva és szinte minden felvonó üzemel.
Már nagyon várom, eddig csak jókat hallottam róla.
Üdv:
Móni
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.