Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbérletárak, kedvezmények

ÜZENETEK (27)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
872 élménybeszámolót írt
872
19 éve tag
2012.10.24. 14:16
Véletlenül néztem rá Stubai honlapján, hogy meddig síel ingyen a gyerek, és kellemesen csalódtam. Azt hittem ez Ausztriában egységesen 6 év, de nem. Stubain 10 éves koráig ingyen síel a gyerek szülővel a honlap szerint.

Osztrák glecserek (felnőtt kísérővel) meddig síel ingyen a gyerek:
Stubai, Pitztal, - 10 év alatt ingyenes (2003-asoktól)
Sölden - 2005- 2008 1Eu/nap
Tux, Kaprun, Mölltal, Kaunertaler: 6 éves korig ingyenes
(2007. jan 1. után születettek, 6 év)

Azt hallotam már, hogy Olszországban 8 éves kor az "ingyenesség" határa, de hogy Ausztriában is más és más. :-o
Xpert
3 élménybeszámolót írt
3
20 éve tag
2004.01.08. 07:53
Üdv mindenkinek!
A https://www.plejsy.com címen lattam, h lehet neten rendelni napi berleteket olcsobban,mintha helyben vasarolna az ember. vki tudna errol szolgalni nemi infot? irtam nekik mailt, de nem valaszoltak.
10x
admin
61 élménybeszámolót írt
61
22 éve tag
2003.11.27. 07:59
Ami a síbérlet árakat illeti, a legtöbb sícentrum esetén többféle ár van: helyi, kombinált, régió, de ilyen mélységig nem akartunk lemenni, a táblázat inkább tájékoztató jellegű, segíti az összehasonlítást. Éppen ezért mindehol egységesen a max. árat írtuk be. A síterep ismertetőknél linkelünk az adott hely weblapjára, ott lehet a pontos adatoknak utánanézni.

Agent felvetésére: igen, korábban próbáltunk pályázattal és egyéb módon is beszámolókhoz jutni, de igen kevés használható, publikálásra alkalmas élménybeszámoló született, azok is nagyon szubjektív szempontok alapján. Tul.képpen éppen ez a fórum szolgálná azt a funkciót, hogy az egyes síterepekről szerzett egyéni tapasztalatokat az emberek megosszák egymással, ide bárki bármit beírhat, kérdezhet, stb. Éppen ezért alakítottuk ki a struktúrát is úgy, hogy országonként áttekinthető legyen, tehát ha valaki keres egy bizonyos helyről infot, akkor az adott országnév alatt betaláljon könnyen a neki kellő topikba. Szerencsére az idén már egyre többen használják a fórumot, és nagyon sok érdekes, jó hozzászólás is születik, alakulnak szépen a topikok, ami mindenkinek jó. Amikor a síterep ismertető oldalakat készítjük, akkor mi is átolvassuk az adott fórum témát, és az ott szereplő fontosabb infokat beépítjük az ismertető oldalba, így lesz teljes a kép.
Stani
5444 élménybeszámolót írt
5444
Admin
2003.11.26. 12:26
iscgl>>
Ischgl, Samnaun, Galtür, Kappl és See ezeknél 197 euró, de ez egy kombinált bérlet, s ezért kerül ennyibe, de
ugyanakkor 168.50 € >>ez Ischgl-Samnaunra érvényes, szintén hat nap
admin
61 élménybeszámolót írt
61
22 éve tag
2003.11.25. 14:22
Az ötlet kitűnő, már fel is tettem és a síbérletárakhoz belinkeltem a Ski Amade info oldalt, ld.
https://sielok.hu/rovat/egyeb/cikk/skiamade/

Érdemes nézegetni a kedvezményeket, mert igen jó akciókat lehet elcsípni, főleg tavasszal.

Folyamatosan bővítjük a belső info hálót az egyes síterepek bemutató oldalaival, ahol mindenütt feltüntetjük az egyes síterepek közvetlen honlapját is. Felkerül majd info hamarosan a többi régió bérletről is.
admin
61 élménybeszámolót írt
61
22 éve tag
2003.11.24. 15:37
Köszi, javítva.
admin
61 élménybeszámolót írt
61
22 éve tag
2003.11.24. 10:18
Elkészítettünk egy táblázatot a 2003/2004 évi síbérlet árakról, amit folyamatosan bővítünk friss adatokkal. Megjegyzéseket, kiegészítéseket örömmel veszünk.
https://sielok.hu/rovat/siberletarak/cikk/tablazat/
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.