Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kavics_ által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
2010.11.26. 15:10
Szia Attila!

Január 9-14-ig mennénk, 10-14 tudunk menni hozzád oktatásra?

Köszi,
Emese
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
2010.11.14. 20:50
Szia Attila!

2009-ben síeltünk nálad Sappadán. Nagyon jól éreztük magunkat, úgyhogy januárban ismét megyünk, de így lehet hogy Ravasclettóra :-) Viszont a Miravalleban szeretnénk megszállni, mert az nagyon jó volt, és oda van kedvező ajánlatunk. Már nagyon várom!
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Topik: Sappada
2009.01.16. 19:44
Sziasztok!
Fantasztikusan éreztük magunkat Sappadán! A szállásunk és főleg a szakács, aki magyar, nagyon jó volt (a panziót azért nem írom hogy jövőre is legyen helyünk :). Az oktatást köszönjük Attilának, aki nagyon türelmes volt, és nagyon sokat fejlesztett tudásunkon. A léceket is köszönjük Petinek, élmény volt rajtuk sielni. A pályák szinte üresek voltak, mindenkinek ajánlom ezt az élményt!
h i r d e t é s
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Topik: Sappada
2009.01.10. 22:05
Szia Péter!
Hétfőn érkezünk Sappadára, keddtől megyünk hozzátok oktatásra. Az a kérdésem hogy tudtok 2 db 5 napos síbérletet szerezni nekünk (akciósan)?
Köszi
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Topik: Sappada
2009.01.08. 10:10
Kedves Péter!
Köszönöm a válaszokat, jövő héten ott vagyunk!
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Topik: Zdiar
2009.01.06. 23:19
Helló mindenki!

Mi tavaly 2x voltunk Zdiarban, és nagyon jól éreztük magunkat. Előszőr teljesen kezdőként a Strachan pályáján ismerkedtünk a sielés örömeivel, nagyon segitőkész és figyelmes volt a személyzet, sisulival, kölcsönzővel, ahol jó minőségű rossignol felszerelést kaptunk. Az utóbbi 2 évben hatalmas fejlesztésekbe fogtak a térségben, és a főút mentén szinte csak panziók vannak, nagyon mérsékelt árakkal. Másodszor Bachledova-Jezerskon sieltünk, ahol tényleg hosszabb, izgalmasabb pályák vannak, és ami fontos: 5 nap fejenként 50000-ből kijött utazással, mindennel eggyütt!
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Topik: Sappada
2009.01.05. 19:18
Szia Peti!

Köszönöm a választ, a síbérlet árakra én is nagyon kiváncsi vagyok, a helyszinen éri meg jobban megvenni, vagy az utazási irodánál itthon? Ezen kívűl még "halkan" kérdezem:a Sappadai vagy a Ravasclettoi pályarendszer a jobb? Én a nagy tömeget nem kedvelem, meg ha sokan jönnek keresztül-kasul, de Sappadárol azt is mondták hogy messze vannak a különböző részek, időigényes az átjárhatóság, ezért a másik élvezhetőbb?
Kavics_
8 élménybeszámolót írt
8
15 éve tag
Topik: Sappada
2009.01.04. 15:54
Szia!
Érdeklődni szeretnék az oktatás-lécbérléssel kapcsolatban. Ha jól értelmeztem akkor a kínálatban szereplő lécek közül ingyen biztosítjátok a felszerelést az oktatásra jelentkezőknek. A kérdésem az lenne hogy a teljes 5 napra, vagy csak az oktatás időtartamára? Előszőr készülünk Sappadára (12-e körül), és nagyon pozitív visszajelzéseket hallottam.
A másik kérdésem: mennyi idő alatt lehet kiérni egy átlagos autóval, mennyi az autópálya és a szerpentin?
A választ előre is köszönöm!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.