Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szaszu által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
szaszu
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2008.11.20. 08:43
hali, én 2007-ban voltam először a meex-el superdev-en, 2008-ban puy-on. ha összejön évente 2-3szor csúszkálok különböző szervezésekben. a meex nem rosszabb, mint a többi magyar utazási iroda, sőt... 2008-ban egy másik utazási iroda pl nemcsak fresh vikit b@szta át, hanem engem is... az ilyen esetek elkerülése végett használom ezt a forumot. sajnos azonban némely felhasználok igencsak meg tudják vezetni a népet, erre kiváló példa ez a topic. nyilván lehetnek valakinek rossz tapasztalatai egy-egy utazási irodával kapcsolatban, nem erről van szó. tény, hogy a meex-nek is van még mit tanulnia. az első hozzászólásokat azonban elég mókásnak találom: kezdődik egy fikával, majd egy "azt hallattam" továbbfikával, majd az ellenvéleményre jön a szokásos személyes letámadás "egyetlen hozzászólásod itt a fórumon...". igaz, hogy a fikázónak is ez az egyetlen, továbbá a letámadó is szűk egy hónapja oszt igazságot az oldalon... az "azt hallottam" dolgokat meg tényleg hanyagolni kéne, főleg h az illető minden egyéb hozzászólásában a partycampet nyomja (akikkel egyébként szintén nincs baj). mindezzel csak azt szeretném mondani a fórumlátogatóknak, hogy az itt olvasott "síélményeket" azért óvatosan kell kezelni és nem feltétlenül ezek alapján dönteni...
szaszu
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2008.11.20. 08:07
luzs: Hotel Junior, jó a kaja, elfogadható tiszta szállás, hangulatos bár.
szaszu
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.12.02. 20:45
Sziasztok!
Alapos bemelegítés ellenére sajnos az utóbbi két évben kb 2 napnyi síelés után "beroppant" a derekam, ami nem akadályozott a síelésben, de annak évvezetében igen. Tehát nem okozott kínzó fájdalmat, de bizony bizonyos mozdulatok esetén felszisszentem...
Ismertek valamilyen sportkrémet, amivel megelőzhetném a hasonló sérülést, vagy kezelhetném, vagy van bármilyen ötletetek ezzel kapcsolatban?
Előre is köszi!
szaszu
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.04.01. 15:46
vazzz,én is megvettem ezt a nicwax-ot, pedig olvastam a forumot (de nem emlékezetem a nevére). tényleg szar.
szaszu
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.04.01. 15:26
Sajnos Kopaonik még rendelkezik a szlovák pályák 10 évvel ezelőtti gyermekbetegségeivel. ár/érték arányban szerintem Franciaország...
szaszu
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.02.03. 22:36
köszi laci, még annyit, hogy szerinted itthon béreljünk sífelszerelést, vagy kopaonikon, hol érné meg jobban? és megfelelő e a kínálat ilyen téren? köszi.
szaszu
7 élménybeszámolót írt
7
18 éve tag
2006.01.13. 14:03
én is szívesen várnék további infokat, főleg a helyszíni sífelszerelés bérlési lehetőségre lennék kiváncsi, választék bősége, ilyesmi...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.