Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

tacpeter által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
tacpeter
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Kosutka
2010.12.27. 21:02
Na azt nem tudom, még sosem ettem ott.
tacpeter
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Kosutka
2010.12.27. 19:11
Hello, ma délelőtt voltunk, nyitástól fél 11-ig egyáltalán nem volt sor, utána viszont már gyűltek az emberek, de 5-6 percnél akkor sem kellett többet várni. Havuk van rendesen, bár az alsó meredekebb rész ma fagyos jeges volt, meg középrészen a pálya jobb széle kicsit kavicsos volt, de nem vészes. Remekül síelhető, működik a kis tárcsás felvonó is ami csak a felső 400 m-re visz vissza, de azelőtt nem volt sor (max 1-2 perc)
tacpeter
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Kosutka
2010.12.23. 15:57
Tegnap voltunk itt esti síelésen. Nagyon jó volt semmi negatívot nem tudnék említeni. Parkolóhely volt, jegyárak olcsók (ráadásul még 20% kedvezmény is volt), sorbanállás max. 1 perc. Pálya állapota szinte tökéletes volt annak ellenére hogy 0 fok fölött volt a hőmérséklet, nagyon jól csúszott és lehetett jönni lefelé jó gyorsan. A mágneskártyás beléptető kényelmes. Felvonózással és lecsúszással együtt egy kör kb. 10 perc, úgyhogy ezalatt a 3 óra alatt is le lehetett jönni jó sokszor. Kasszánál tudnak magyarul is, nagyon kedvesek. Csak ajánlani tudom.
tacpeter
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2010.02.02. 00:14
Ma voltunk fönt, sorállás nem volt, parkoló szinte üres volt, az odafelé vezető havas utakon is simán lehetett közlekedni. Az egyetlen negatívum, hogy az ottani éttermek hétfőn zárva vannak, így enni nem tudtunk.

Pár kép hétfőről: (lehet látni hogy a Déli pálya folytatása is le van már ratrakolva de azt nem tudom, hogy végig-e)
CIMG9871.JPG
CIMG9872.JPG
tacpeter
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.27. 22:03
Hello!

Én úgy hallásból tisztába vagyok az üzemeltető és tulajdonos anyagi hátterével. Meg lenne ez csinálva rendesen és működhetne itt egy komoly sípark, ennek igazából csak egy akadálya van. A greenpeace meg az, hogy az egész tájvédelmi körzet. Ha itt nagy munkába akarnának kezdeni, ugyanaz lenne mint a Tubesen. Úgyhogy valószínűleg megmarad úgy ahogy van, komolyabb fejlesztések szerintem nem várhatóak ezt kell szeretni.

tac
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.