Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csiricsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (27)Időben csökkenő Időben csökkenő
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2007.02.19. 13:46
Végre egy biztos pont az ember életében!...
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2007.02.05. 14:40
Azt hittem eddig, hogy csak én vagyok ilyen wetterpanoráma mániás, ezért nem indítottam fórumot, de örülök, hogy másokat is foglalkoztat a téma. Én ős panorámás vagyok, mert először 1993-ban (lassan 14 éve), a 3Sat-on láttam meg ezt a műsort és azóta betegesen nézem. Sajnos nincs digitális műholdvevőm, ezért analógon nézem reggelente, de a TW1-en majd egész nap megy, ami viszont csak digitálison látható. Ezért örültem meg, hogy a Duna II-őn megy a Hungarorama de a bosszantó az, hogy interneten nézhető egész nap a műsor, csak arra az 1 órára nem, amikor a Hungarorama megy... Persze egy ideig ment de aztán levették. A TW1 honlapján is sokáig néztem, de onnan is levették, nyílván valami jogi ügy miatt. Ami a Feratel oldalát illeti, meg azt a kb. 10 másodperces streaminget, szerintem fos és nem is élő. Sajnos kissebbségben vagyunk, ezért nem érdekli a műsorszórókat, hogy az előfizetéses csomagokba betegyenek ilyen műsort közvetítő televíziós csatornákat.
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.28. 23:17
HOgy is kell fotókat beilleszteni???
Ja megvan...
DSC00102.JPG
DSC00104.JPG
DSC00114.JPG
DSC00099.JPG
DSC00115.JPG
DSC00142.JPG
DSC00180.JPG
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2007.01.24. 15:05
Kedves Powee!

Mégegyszer köszönöm az ajánlást! Nagyon nagy hasznát vettem Obertauernben a funky 60-asnak. Valóban az autópályán végig vakertünk a másik autóval! Nagyon jó minőségű, kicsi és nagyon sokat bír egy töltéssel. Asszem a 4. napra merült le de még akkor sem teljesen. OT-ben a Zehnerkarbahn-nál volt a hotelünk és amikor felmentem 2200 méterre, simán beszéltünk, Ő a szállodából, én a csúcsról. De például ugyanezt nem tudtuk megtenni, amikor a Grünwaldkopfbahn tetején álltam. Ott eltakart a hegy. Összeségét tekintve azonban 80%-ban tudtam használni, sőt, tudtam szólni az asszonynak, hogy most videózzon, mert most jövök ki az erdőből...:))) VOX funkció is jó dolog, főleg, hogy a síkesztyűben eléég nehézkes a 5 mm átmérőjű beszéd gombot használni. A headsett fülreilleszthetősége kicsit nehézkes feladat, viszont egy idő után fáj is. Ez rossz, de el lehet viselni. Legközelebb megpróbálom szöggel a rögzítést. Hallottam egy-egy magyar nyelvű forgalmazást is de főleg német nyelven mentek a diskurzusok. Egyébként valóban nem voltak terhelve a csatornák, jól lehetett kommunikálni.
ÉJJJEN!
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.24. 14:39
Na mi is megjöttünk!!
Ez szép volt... Az időjáráshoz képest tényleg nagyon jókat lehetett síelni. Itthon 15 fok ott pedig rendesen ápolt sípályák. Amikor a nagy orkán jött, reggelre tiszta tócsa volt az alsóbb pályák nagy része, de ennek ellenére az összes felvonó ment!!!! Én a hotel ablakból néztem ki gyakran, egész nap kb 3 ember ment fel a felvonóval, szakadó esőben... Az se rossz... Egyébként gyönyörő hely! Azt hiszem ezentúl is ide járok majd, legalább lehet mire dolgozni. Mondjuk Ausztriában még nem találkoztam ilyaen szemtelenséggel, mint amit a hotelben megérkezésünkkor tapasztaltam. kb 2 hónapja rendeltem meg 2 szobát, egyet gyerekággyal és fürdőkáddal, egyet pedig sima 2 ágyasan. Ehhez képest 550 km utazás után a megérkezésünkkor közölték, hogy csak egy szobát foglaltam és az is kicsi és tusolós és gyerekágy sehol. Aztán szokásos magyar módra begurulás következett, és keménykedés, valamint itthonról egy fax küldése a szállodának, egy fiktív magyar turisztikai közösség nevében, ami megtette a hatását. Este a vacsoránál jött a tulaj, hogy természetesen megvan a 2 szoba, sőt a fürdőkádas, gyerekágyas szoba egy lakosztály lett azon az áron amin megrendeltem egyébként a normál szobát. Viszont jól főztek és kellemes volt a kiszolgálás. Ha nem félnék a legközelebbi elszúrástól, ide mennék megint. Egyébként rengeteg hotel, meg panzió van és mind elég jók. Szóval nagyon rendben van OT. Most, hogy hazajöttünk rögtön elkezdett 1000-el esni a hó, úgyhogy ki is vagyok rendesen idegileg.

CSiri
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.12. 13:59
letzte Aktualisierung
27.04.06
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2007.01.12. 13:57
Megjött.. Hát ez király! Powee neked milyen headsetet adtak? Mert a dobozon gégemikrofonos kép van, amit kaptam az pedi olyan mint egy egyszerű mobil headset, a nyomógombon van a mikrofon. Egyébként jól néz ki, kiváncsian várom hogyan üzemel majd.
Köszi a tanácsot!
Csiri
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2007.01.11. 15:55
Megrendeltem!
Végül is a 60-as mellett döntöttem, mert annak van dokkolója, remélem pénteken kiszállítjak mert szombaton nyomulunk már!!!
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.09. 21:18
Nikol, én speciel erre megyek:

http://kepfeltoltes.hu/view/070109/WienObertauern_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szállást nem tudok arrafelé.
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2007.01.09. 10:28
Powee köszi, megyek megvásárolom... Egyébként mi a tapasztalatod, erős a forgalmazás Obertauernben? Vagy a 8 csatornán azért ki lehet fogni nyugodtabb helyeket? Az a helyzet, hogy az asszony a gyerekkel a szálllodában lesz én meg síelek, vagy fordítva, halljuk egymást majd ugye?
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2007.01.09. 00:19
Gyerekek! AEG FUNKY 50, vagy 60 ??? Mi a különbség?
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.05. 15:01
dve! akkor váltjuk egymást... Mi 13-án megyünk. Reméljük, hogy tényleg nem lesz súlyos a tavasz OT-ban. Jó síelést!!!
CSiri
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2007.01.03. 14:38
Úhhhh! alakul a hóhelyzet!!! És még nem ez a vége...
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.29. 21:08
Powee merre szoktál menni? Nekem a viamichelin a Bp-bécs-leoben-liezen-radstadt-obertauernt mondja. Mondjuk így is van kb 100 km autoút. Erre gondolsz?
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.28. 16:20
Télleg respect az autóban éjszakázásért,bár az elpöfögtetett benzinpénzből sztem lehetett volna szállást kapni...
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2006.12.20. 15:38
SZÉGYEN ÉS GYALÁZAT!!!!
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Obertauern
2006.12.18. 14:11
Lacinak gratula a képekért!!! Szépek. Most keményen havazik a panoráma szerint. Én január 13 tól megyek egy hétre, de még nem voltam eddig Obertauernben. Mindenesetre nagyon kiváncsian várom, mert már régóta tervezek egyszer oda eljutni. Remélem nem jön januárban egy meleg front, mint az utóbbi másfél hónapban.
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2005.01.20. 12:35
Kedves Anna!

Mi a 2 ünnep között Myton, az azonos nevü hotelben voltunk. Nekünk nagyon jó volt. Felújított, úszómedencés, jó konyhás és kb 6 km a tálei pálya. Nagyon európai a szállás. Van egy kolibája is, nagyon hangulaTOS ÉS EMBERTELEN JÓ KAJÁK VANNak!

https://www.hotel-myto.sk

Csiricsi
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2005.01.20. 10:56
Sziasztok!

Végre beintult a Schnalstal topic! Örülök...
Nekünk is nagy álmunk eljutni oda. Az útvonallal kapcsolatban itt van egy oldal, (kedvenc útvonaltervezQm, mindenkinek ajánlom!)amit érdemes megnézni.
http://www.viamichelin.com/
Remélem jól másoltam ide...

Csiricsi
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
Topik: Donovaly
2004.12.20. 10:05
Ez az út rövidebb? Illetve érdemes erre menni, vagy Vác felé nem jobb?
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.