Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csiricsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (27)Időben csökkenő Időben csökkenő
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2004.11.22. 11:11
Kedves Eje!

A többiek nevében is köszönöm kimeríto válaszodat, remélem egyszer eljutunk erre a helyre. Eddigi lelkesedésemet is csak fokoztad hozzászólásoddal!
Üdv: csiricsi
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2004.11.17. 14:13
Kedves Myrtill és Eje,

A hó shown találkoztam eloszor a grawand szállóval és a schnalstal gleccserrel. Mit mondjak, eléggé kihozott a sodromból! (hogy nem oda megyk idén...) Volt valaki abban a szállóban? Úgy néz ki, hogy felújítottak a szobák, meg ilyesmi. Ítram nekik mailt, hogy vajon csak 1 hetes periódusban, vagy 3-4-5 napra is lehet-e szállást foglalni. Mit lehet tudni a szállótól induló pályákról? Ott látok kék pályákat, (asszony kezdo) íy gondolom el lehet síelgetni fennt is, alap szinten.. nem?? Vida Gábornak megvan az oktató kazettája, de máshonnan hallottam, hogy elég jó oktató!!
Kb 9 óra az út?
A többi kérdést késQbb.

Csiricsi
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2004.10.20. 10:41
Sziasztok,

Volt már valaki MYTO-n? Az azonos nevü hotelben? Milyenek ott a pályák? Egy-két info jól jönne!

CSiricsi
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2004.01.05. 10:39
Sziasztok,
Most jöttünk meg Rózsahegyről. Állati jót síeltünk annak ellenére, hogy dec. 27-től felmelegedés volt és 3-4 fok. A pályák kásásak voltak, de lehetett rajta síelni. Szilveszterkor elkezdett esni a hó ezerrel és 1-én egész nap hóban síeltünk, senki nem volt szinte. A felvonókhoz majdnem mindíg elsőként érkeztem. Viszont 2-án Donovalyn rettenetes sor állt. Du. jeggyel 3 szor csúsztunk. Visszatérve Rózsahegyre: az erdei pályán végig lehet síelni, leszámítva egy két jeges szakaszt nagyon jó pálya. Kezdők is síelhetik. Jó az új büfé is. Egyszóval kellemes élmény volt ott síelni, kár, hogy már dolgozni kell...
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2003.11.27. 11:23
Szia Nóra!

Ajánlom figyelmedbe a fentebb már említett https://www.skipark.sk oldalt, elég bő információ van rajta, ráadásul most újították fel. Mikor mentek síelni? Mi szilveszterkor megyünk, de nem volt egyszerű szállást találni...

Egyben köszönöm Adminnak a Dolny Kubin topicot, de speciel Snowman kérte annak idején az infókat, de jól jött nekem is! Meg gondolom a többi érdeklődőnek.

Eshetne már a hó...)
csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2003.11.20. 11:48
Kedves Snowman és Admin!

Nagyon köszönöm válaszotokat, egy kicsit le vagyok maradva...a meló ugyebár...Van a rózsahegyi skiparknak egy elég jó kis weblapja, jelenleg egy régi és egy új frissítős oldala van: https://www.skipark.sk érdemes megnézni. Érdemes ezt a Forum klubot kihasználni?

csiricsi
27 élménybeszámolót írt
27
21 éve tag
2003.11.12. 10:41
Sziasztok, itt már régen nem járt senki...Viszont én először megyek Rózsahegyre a két ünnep között és érdeklődöm némi info után. Bár ahogy látom itt sem volt túl sok információ...Vannak ott jó oktatók? A kabinos felvonó felső és alsó állomása között egy, vagy két pálya van? Ezek milyenek? Remélem nem lesz uncsi egy hétig...
Cs
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.