Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Speedboy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
Speedboy
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2008.02.22. 10:34
Szia.
Szánkopályán lehet, bár úgy fogalmaznék inkább, hogy szoktak sielni is és boardozni is (Én már sipályán is találkoztam szánkóssal is sajna). Felvonót a 4 személyes buborékost használják a szánkósok is, egy kicsit sétálni kell mert a lift arréb van picit mint a szánkópálya vége. (Pár száz méter) Stuhlecken legutóbb nem volt jó a szánkópálya hóminősége, szerintem azt nem hóágyuzzák. Hirschenkogel-en rövidebbek a pályák kabinos lift visz fel, és ott szerintem hóágyút is használnak. Mindemellett talán sor sincs akkora. Ha együtt akarsz boardozni szánkóssal talán Hirschenkogel, de ha néha külön is csúszni egyet-egyet akkor Stuhleck.
Speedboy
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.11.25. 19:55
Hi.
Ami igaz az igaz. Sajna tényleg csökkent a hóvastagság. Néhol már látszik a fű is. A hóágyuk meg unatkoztak mindkét nap. (Legalább is én nemláttam menni őket.
Speedboy
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.11.17. 16:43
Hi,
Most jöttünk meg Stuhleck-ről, sima utak, gyönyörű idő.
Csak a felvonónál volt hosszú sor. :(
De a pálya és az idő mindnért kárpótol.
Speedboy
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.11.11. 11:13
Hi.
Most hivtam őket (+43 3853270), a hölgy nagyon készségessen azt az infót adta, hogy sok a hó, igy már lehetséges hogy jövő héten tényleg nyitják a kapukat.
Speedboy
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.11.10. 17:52
Hi.
Én nem találtam az oldalán arra vonatkozó adatot hogy megnyitna. Vagy csak rossz helyen kerestem?
Speedboy
7 élménybeszámolót írt
7
17 éve tag
2007.10.31. 12:14
Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, ha több helyre szeretnék menni síelni, érdemes e megvásárolni ezt a bérletet?
OSTALPEN SAISONKARTE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.