Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Carpchaser által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.08. 13:06
igen tudom, de nem rajtam múlik tudod hogy van ez... mindenesetre ha van valami elfogadható árú utazási lehetőséget is magábafoglaló szállás auszriában vagy olaszban vagy hát esetleg szlovákiában akkor azt is szivesen olvasnám. Kérlek segítsetek!

Köszi
Hello
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.08. 10:09
naaaaaaaaaa senki nem tud semmit?:(
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.07. 20:26
Hello mindenki!

Szeretnék még néhány szálláshelyajánlatot kérni tőletek valahol a mátrában vagy a bükkben. Kérem aki tud segítsen, januárban tervezünk egy 3napos síelést bnőmmel és keresem a legjobb ajánlatot.

Várom ötleteiteket.
Ha valaki volt valami jó helyen örömmel venném ha megosztaná velem:)
Jók legyetek
Üdv.
Peti
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
Topik: Sherpa?
2006.12.04. 19:28
Sherpa 10000mm-es kapátom van és vettem hozzá egy egy NIKWAX tx. direct wash-in elnevezéső impregnálót amivel a ruha teljesen visszanyeri vizlepergető képességét. Ajánlják gore-tex hez, sympa-tex és permatex anyagokhoz! Bevált, a Sherpa világmárka, vigyáz azért a dolgai hírnevére, tudnod kell mit kell használnod hozzá... ennyi
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.03. 20:04
Nagyon szépen köszönöm nektek, sokat segítettetek! Mostmár csak egy kis hónak kell esnie;) Ez a vendégház egyszerűen pazarul néz ki!

köszi még1x
Üdv
Carpchaser
6 élménybeszámolót írt
6
18 éve tag
2006.12.03. 14:26
Sziasztok!

Szeretnék januárban ellátogatni barátnőmmel a mátrába 3-4napra. A célpont a kékestető vagy mátraszentistván. Valaki volt arrafelé síelni, ugyanis apartmant keresnék 2fő részére, de nincs semmi infóm! Ha valakinek van tapasztalata esetleg tud egy jó apartmant közel a sípályához írja meg!

Előre is köszi!
Üdv.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.