Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Melinda78 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Melinda78
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
Topik: Szczyrk
2009.03.12. 21:21
Szia Nagysanya!
Múlt hétvégén voltunk párommal a Szczyrk síterepen. Egész hétvégén esett a hó:-) A pályákat nem 100%-ban kezelik, de a sítérkép bal oldalán lévő pályákon síeltünk ahol a fekete és piros pálya tetszett. A síterepek különállóak és átsíelésre nincs lehetőség és a jegyek sem használhatók a másik pályákon. Pontos rendszer van ami azt jelenti, hogy 10db felvonózás 55zlotyi ami majd egész napra elegendő (hüttézéssel), de a felvonó kb 10-15 perc és ha felmész a csúcsra akkor 2x annyi idő :-( Haza felé Korbielow-nál léptünk határt és ott őrült sok hó volt. Kicsit bántuk, hogy nem oda mentünk, de legalább adott a következő uticél :-) Egyébként a mostani gazdasági helyzetben nagyon megérte, mert a szállás, kaja-pia szinte olcsó :-) Üdv, Melinda
Melinda78
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.03.01. 13:26
Kedeves "Janóbátyó"!
Köszönöm a képeket és a rövid összefoglalót. Bár most melegszik az idő, de remélhetőleg jövő hétvégén lesz még hó:-) A jelenlegi jelentések szerint a 7-es pálya (egyetlen fekete) nem üzemel, de talán lehet majd ott is csúszni. A bérlet napi vagy pontrendszeres? Amennyiben nem lesz elég izgalmas a síterep haza fel útba esik Jasna:-) Addigra már ott is olcsóbb a bérlet a hírek szerint.
Hallottam már a lengyel vendégszeretetről és ízeletes étkekről! Már nagyon várom:-)
Üdv,
Melinda
Melinda78
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.25. 19:45
Sziasztok Mindenki!

Én ma akardtam az osztrák ajánlatok után a lengyel pályákra. Életemben nem voltam még ott, de jövő hétvégén ellátogatnék Korbielow pályáira. Esetleg valakinek van már tapasztalata véleménye?

Köszi előre is!
Üdv,
Melinda78
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2009.02.02. 14:43
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy vki járt-e mostanában ezen a síterepen?
Köszi,
M
Melinda78
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.12.05. 14:43
Szia Nando!
Persze őrültek vagyunk a síelést illetően, de kb 1 hónapon belül 2x 1 hétre nem tudunk elmenni ráadásul ugyanoda:-) Talán vmerre egy hétvégére, ha napsütésre vágyunk.
Ti voltatok már Risoulban egyébként?
Köszi,
M
Melinda78
6 élménybeszámolót írt
6
15 éve tag
2008.11.13. 12:48
Sziasztok!
2009. január végén készülünk Risoulba. Még nem voltam Franciaországban síelni, mert eddig Ausztriába (Nassfeld, Sölden)jártunk. Most vonzó, hogy busszal megyünk nagy társasággal, nem autóval, pályaszállás stb szóval, ha a hóviszonyok jók lesznek akkor már csak nyerhetünk:-) Bár én a tavaszi síelést kedvelem, gyanítom, hogy kemény hidegre számíthatunk ebben az időszakban! Mik a tapasztalatok? Előre is köszi.
Üdv,
M
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.