Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nyuszuli által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (15)Időben csökkenő Időben csökkenő
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
Topik: Donovaly
2020.02.18. 12:29
Sziasztok!
Akik jártasak a terepen, melyik szállás lenne praktikusabb(gyerekekkel) ? Villa Gardénia, vagy Villa Gloria ? A pályához való közelség, hazajutás szempontjából..köszönöm ha írtok. Valamint bérletet/jegyet neten érdemesebb, vagy a budapesti irodán keresztül? Neten csak szlovák nyelvű oldalt találtam idáig..
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2009.01.20. 09:55
Sziasztok!
Egyszerűen fantasztikus volt, minden csodálatos odakinn, egyedül a szoba-átvétel, valamint leadással voltak gondok, de a pálya, a táj, na meg persze a forraltbor..:) Szóval nagyon nagyon mennék mégegy turnust..:) Aki teheti, menjen el Les 2 Alpes-ra, 13 euro a szervezett út, már az utazással járó látvány megér annyit, a bérlet érvényes oda is, ráadásul a pályák eszméletlen jók,a hó minősége messze messze felülmúlja Puyt. Egy jó tanács, aki a Dame B.-be megy, nagyon figyeljen a leltárra, valamint nagyon fontos, hogy minden hibát, hiányt, károsodást irjatok rá a lapra!Nálunk egy szobának 35 eurot kellett fizetnie egy olyan kárért, ami már ott volt amikor érkeztünk..
Örülök, hogy néhányatokkal találkoztam, Tájbi, kár, hogy veletek nem!
Minden jót, jó utazást, ha valami van,nyugodtan irjatok privátban!
ÉVi
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2009.01.08. 22:54
Palbu, azt én sem tudom pontosan, de igen jellegzetes:)
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2009.01.08. 22:53
Na de komolyan..jó lenne összefutni, de azért csak nem kéne megkérdezni minden szembejövőtől, hogy helooo, te vagy Palbu, vagy ex-Hacsi? :)
Tájbi, téged csekkoltalak iwiw-en :)
Nem soká' indulunk..:)
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2009.01.08. 18:06
ja, engem tuti kiszúrtok 1000méterről is..amolyan lökött nyuszuli fazon vagyok :D
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2009.01.08. 18:03
jujj,mi holnap késő délután már indulunk..::D:D:D:D:D:D jajjj, de jóóóóóóó :D menni kéne bőrömdöt pakolgatni..ex-Hacsi, nekem már Hacsi maradsz :) Tájbi, megirtam, amit kértél, de majd azért integess a buszra, amin ülök(fekszem, szenvedek), mert vagy 8órával korábban indulunk, de biztos odavertek a busznak :)
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2009.01.07. 15:11
hurrá, mindjárt megyünk..:)
Tájbi, remélem, csak a hó szakad, nem pedig az a bizonyos kötél..:)
senki nem jön busszal?:( na sebaj, majd ott tali..csak majd honnan ismerjük meg egymást?vicces lesz, ugyhogy ne is fedjük fel itt!:) hihi:D
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2009.01.03. 19:13
:D a pálya ördöge..hmm..ez tetszik,csak kb annyira van a valóságtól, mint ide Puy..:D:D:D:D na de majd valaki belendit, aztán egyszer csak elfogy a pálya.:D csak pozitivan..:D huuu, már csak néhány nap.. üdv Nektek
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2008.12.30. 19:56
Huhuuuuuuuuu!!:D Ma megvettem az én drága kis pici lécecskémet!!úgy örülök:) tegnap már eléggé bekattantam,amire villámra szántam magam a vaterán, leütötték az orrom elött a kiszemelt lécet!Na de megvan, elég csinoska, 160-as lett végül. Köszi a tippeket, jó, hogy ilyen szuper közösség vagyunk!
Köszönöm a sok-sok linket, nagyon kedves Tőletek!
Cool, Szent István Egyetem! :)
Hacsi, már csak 10nap!!:D
Jah, amugy nem jön valaki busszal utazási irodával 9-én? Hosszú lesz az út, jó lenne néhány sorstárs előre..:)
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2008.12.29. 21:03
jah, mégvalami..Szerintetek a 172cm magasságomhoz nagyon necces lenne 170-es léc(carving)??Inkább 60-as kéne, tudom, de nagyon megkeseritené a dolgom az a kis 10 centi?Mert persze 170-est szinte dobnak utánam potom pénzekért, 160-ast meg nem találok..
Köszi, és bocs, ha fársztó voltam..:)
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2008.12.29. 20:59
jajj, ne is mondd Hacsi!!
még a 2 leggyilkosabb vár rám pont Puy után! szociológia+jog..puska kilőve, szóbeli..:D Ugyhogy nem megyek nyugodt szível sajnos..de azért igyekszem tanulgatni, csak még mindig nincs lécem..:( -->tanulás helyett vaterázok..
Valaki!! esetleg egy megunt, de használható kb 160-as carvingocska szerényke áron egy szerényke és szegényke egyetemista lánynak?:))))))
Na jó..befejeztem..:) Minden jót! üdv nektek!
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2008.12.29. 19:39
Szia Palbu!
Igen, tuti lesz valami mulatság! csinálunk..:)
üdv mindenkinek!
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2008.12.12. 21:39
Sziasztok!
örülök, hogy gyűlik a csapat!!:) Hacsi, Tájbi Kari38! Mi is pont akkor megyünk:)
Kari38!lehet még a buszunk is 1 lesz?Hacsi, nekem azt mondták, h kb 10-20 cm-vel kisebb legyen a carving, mint én.. de nekem még abszolút nincs is meg..szóval, ha valaki tud 150 körüli carvingot felebaráti áron...:) Na sziasztok!!
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2008.12.08. 20:00
Hacsi!
ez nagyon jó hir, örülök, hogy "összefutottunk"!Most rohanok, szép estét, inkább nem is kérdezek semmit,majd visszaolvasgatok..mi amúgy busszal megyünk, senki sem hajlandó vezetni..:) Remélem majd még váltunk azért pár szót!Szia
Nyuszuli
15 élménybeszámolót írt
15
15 éve tag
2008.12.08. 14:49
Sziasztok!!
Január 10-e körül érkezünk, húúúúúúú már alig várom,esetleg valaki hasonló időpontban??Még nem voltam a franciáknál, de biztató infókat találtam!a szállásunk a Dame Blanche lesz..
nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én már úgy várom, hogy most sem neteznem kéne, hanem tanulni a vizsgáimra,de nem birom lelőni magam...:D
Üdv Nektek!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.