Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

wex által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
wex
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
Topik: Tauplitz
2016.03.13. 09:40
Sziasztok. Három napot töltöttünk Tauplitz sípályáin 2016.03.9-11 között. Remek napos időben, kiváló pályákon. Mindenki számára van megfelelő sípálya, a kék lankástól a fekete meredekig. Mindegyik kiválóan síelhető. Negatívum a pályarendszer tagoltsága, a felvonók kissé kaotikus rendszere.

Étterem ajánló: Tauplitz négy személyes lift völgyi állomásánál található a Laszlo's Restaurant nevezetű étterem. Senki ne hagyja ki, rendkívül kedves magyar személyzet, konszolidált árak és barátságos környezet vár ránk. Az ételek kifejezetten ízletesek, finomak (Jó a séf). Van menü és wifi s :). Csak ajánlani tudom.
wex
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2009.12.20. 10:51
Sziasztok!
Január elején indulunk síelni Paganellára. Nem tudom, hogy van e kint magyar nyelvű síoktató! Ha tud valaki segíteni, vagy valamilyen infóval szolgálni azt megköszönöm :)
wex
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2008.04.24. 07:46
Szia Jucus!

Segítségedet szeretném kérni szállás ügyben! Június végén 4-5 napra megyünk síelni, kirándulni kaprun környékére, és ott keresünk 2x2 főre szállást, jó áron :). Ha tudnál valamilyen megbízható magán szállás címet, vagy valamilyen elérhetőséget adni, az nagy segítség lenne. Ha esetleg magyarul is beszélők lennének az külön öröm lenne, de nem ez az elsődleges! Előre is köszönöm.
wex
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
2007.12.13. 19:07
Sziasztok!

Paganella egy nagyon kiváló hely. Hetedik éve megyek oda januárban, de csak tavaly voltak kisebb gondok a hóviszonyokkal, de ugyan úgy lehetett síelni, mint sok más pályán. Az olaszok tényleg zsenik a pálya készítésben. Minden este mennek a gépek, a hóágyúk, és reggel pazar minden pálya!

Tzolinak üzenem, hogy amit lefotózott az a Monte Bondone sípálya! Én is mindíg megcsodáltam, de még nem voltam ott.

Én jan. 13-án megyek 1 hétre. Írjatok akik voltak, had jussunk infókhoz!

Ja, december 20-28 között kisebb-nagyobb havazást ígér az olasz meterológia!

Jó síelést mindenkinek!
wex
5 élménybeszámolót írt
5
20 éve tag
Topik: Obertauern
2007.03.02. 07:52
Sziasztok!

Obertauern síterepre megyünk síelni jövőhét elején! Segítségeteket szeretném kérni 25-40 euros közötti szállásokkal kapcsolatban! Aki tud kérem segítsen! Előre is köszönöm, sziasztok!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.