Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

SzilágyiJános által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
SzilágyiJános
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2004.11.15. 16:01
Köszi!

Ha nem felejtesz el, aktuális még nektek a társulás, tudjátok az időpontot és a részleteket kérlek jelezd.

Magyarázat mindenkinek.
Elsősorban miután a feleségemmel eltérő szinten sízünk, neki kellene egy nem "mérgezettegér" társaság.
Január végén és februárban tartom hóbiztosnak ezeket a pályákat. (ha lehet 2004 után ilyesmit mondani)
Nagyobb társaságnak örülnék igazán, mert barátságok alakulhatnak ki, vidámabb a dolog, és a közös sízés is megoldódna.

Aki tanulni megy, tudok segíteni, de nem egész nap.
SzilágyiJános
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2004.11.15. 13:56
Megy valaki Saalbachba? Esetleg van valami jó pályaszállás ajánlatotok.
Érdekelnek a tapasztalataitok, és szívesen betársulnék a feleségemmel egy jó társasághoz is.
SzilágyiJános
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2004.01.20. 15:12
Kedves Melinda!

Nekem 3 gyerekem van és jó néhány évig síoktatóskodtam.

Azt gondolom a témáról, hogy aki azt mondja, hogy vidd a gyereket a pályára,
az könnyen lehet, hogy (a saját) üzletéről beszél.

Szerintem a gyerekeidet kérdezd meg, és ne ülj fel annak a marhaságnak, hogy vannak a pályán 3-4 évesek is.
Vannak persze, de azok a srácok jellemzően ott élnek, vagy sok hetet töltenek abban a környezetben.
Ebben is szereintem mindenki másként érik, aki egyfolytában ilyet lát az értelemszerűen hamarabb.

Egy ilyen kicsi egyébként is nagyon gyorsan felejt - már, ha évi egy-két hetet tudtok
ott lenni. A többi oktatós, bukósisakos kötelező gondolattal egyetértek, de várd meg, hogy a gyerekeid
belső motivációja és taníthatósága, érettsége valódi eredményt feltételezhessen.

Szerintem, az egy hét alatt tud hóekében fordulni, vagy bemutat valamit nem ez.
Egy felsős, vagy gimnazista, akár fekete pályán is lejön párhuzamos léccel egy hét után.
Egyetemista tanítványaim kivétel nélkül.
Az, hogy együtt legyetek - mert mondjuk nincs jó nagyi - az persze más kérdés.

Az én gyerekeim még nem sielnek (értékelhető szinten) - és ugyan csak megérzés,
de szerintem az ilyen egyhetes sízőknek az iskoláskort látom minimálisan szükségesnek.

János
SzilágyiJános
4 élménybeszámolót írt
4
20 éve tag
2004.01.20. 12:21
Kétszer voltam, ebből egyszer oktatni. Ez utóbbira jó. Ha azonban jobban síelsz nem igazán fogsz tudni kibontakozni.
Egy komolyabb, hoszabb pálya van, amin akár 3 perc alatt is le lehet jönni - tehát ez sem nagy durranás.
Gyakori főleg hétvégén a tömegjelenet a lifteknél. Amerikai néger katonák az avianoi támaszpontról, meg a környékről mindenhonnan az olaszok. Amúgy is túl sok a szállás, a pályák és a liftekhez képest. Ez elég gáz, mert már elszoktunk a régi csehszlovák álldigálóstól.
Előny a pályaszállás.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.