Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

m.mariann által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
m.mariann
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2009.02.04. 12:52
Laci "bácsi"-nak

Megkerestem az igazi bombardino receptet:
1/3 rész tojáslikőr
1/3 rész wisky (lehet konyak vagy rum is)
1/3 rész kávé

Fel kell melegíteni a tojáslikőrt a wiskyvel és a kávéra önteni, tetejére tejszínhab és lehet rá kakaóport szórni díszítésnek!Megpróbálok képet mellékelni.

Üdv
bombardino.jpg
bomb-large.jpg
m.mariann
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2009.02.03. 22:19
Sziasztok!
Egy kis jó hír mindenkinek, mi először éreztük magunkat igazán jól magyar sípályán és ezt szeretnénk megosztani minden havat kedvelővel. Már síeltem egy-két helyen Európában, és hogy mi nincs Nekünk? leginkább hegyeink:-) egészen péntekig az volt a véleményem, hogy magyarországon nem lehet jót síelni.De mi van nekünk? egy eplényi sípályánk ahol néhány feldhetetlen napot töltöttünk, köszönet a tulajdonosainak, hogy létrehozták és végre itthon is tudunk gyakorolni. Nem igaz, hogy nem élvezhető. Egy jó síelőnek is nagyon jó gyakorlás az 1-es pálya és hogy mit tapasztaltunk:
- Holle Anyónál szálltunk meg, szállás kiválló, igaz a fürdőszoba külön van a szobától de egyáltalán nem kényelmetlen
- ételek, italok, kiszolgálás szuper!
- árak (nem megszokott magyar szokás szerint:-)) nagyon barátiak
- sípálya: 1-es pálya a legjobb azt hóágyúzzák és kezelik
- felvonóknál segítőkészek, egy kezdő sem érzi magát kellemetlenül, nagyon kedvesek
- pálya minősége: ma kedd egészen 14.00-ig jól síelhető volt reggelre a ratrak rendbe tette utánna sajnos az eső miatt már kásás volt a hó de bízzunk a hidegben
- a legszuperabb aminek én nagyon örültem pályatűzés van a nagyközönségnek, de illik segíteni ha látjátok, hogy tűzik(hiszen ez értünk van)

Egyszóval mi csodálatos napokat töltöttünk itt és további sikeres fejlesztést kívánunk!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.