Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Dpower által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2008.01.14. 22:10
Sziasztok!
AZ lenne a kérdésem, hogy a vaxolás előtt a karcokat el kell e távolítani, pl csiszolással? A deszkám elég ramaty állapotban van eléggé karcos, közepesen mély barázdák is vannak benne. A vax pont ezeket hivatott eltávolítani, vagy ezeket esetleg kofix gyertyázni kell? köszi
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
Topik: Sherpa?
2006.11.29. 20:09
Köszi 1 az igenekhez:) Amúgy azt hallottam hogy vízzárása addig jó amíg nem kell kimosni. ha összekenem nem lehet kimosni, mert szar a membrán benne. csak vmi impregnáló trutyival, de az sem szedi ki belőle a piszkot. 1 ismerősömnek a kabátja 1 mosás után teljesen KO lett. Utána vizzásása zero.zero. Pedig nekem a sherpák teszenek a legjobban fazonra. hát nem tudom...
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
Topik: Sherpa?
2006.11.29. 18:08

Sínadrág vásárlás előtt állok. Sherpában gondolkodom, de ellentmondásos tapasztalatokat hallok. Esetleg közületek használ vki vmilyen típust? én egy 5000 mm es néztem ki(Sherpa Ekman), de állítólag a sherpa össze vissza írja rá a ruháira ezeket. Előre is köszi..
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.11.28. 23:09
Sínadrág vásárlás előtt állok. Sherpában gondolkodom, de ellentmondásos tapasztalatokat hallok. Esetleg közületek használ vki vmilyen típust? én egy 5000 mm es néztem ki(Sherpa Ekman), de állítólag a sherpa össze vissza írja rá a ruháira ezeket. Előre is köszi..
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.11.26. 09:43
Remélem igy lesz és egy jobbfajtát fogtam ki. A deszkán a magra vonatkozó rajzon láttam hosszirányban merevítéseket beleágyazva a habba. hátha jó lesz 1 darabig. köszi
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.11.25. 23:37
basszus akkor miért gyártanak ilyeneket ekkora méretben? a 158 neméppen gyerek méret, mire szánták nézegetni? az bosszant de nagyon, h tudtam volna burton-t venni kölcsönzőből 30 ért bár kissé karcos volt, de burton! Én meg mentem a design-ra! ez az én formám!
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.11.25. 23:34
nem vagyok pehelysúlyú kb 75 kg 184 magas akkor buktam a deszkámat? Egy heavy tools deszka. tavaly boardoztam egy kölcsönzős salamonnal, úgy gondoltam idén veszek egyet, óriási! A deszkára az van írva nuclear core, cap tech.
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.11.25. 23:28
kösz a választ annyit meg tudnál mondani, hogy esetleg van e különbség habmagos és habmagos között (márkákra értem, nagyobb márka jobb minőségű habmag)? amíg megtanulok normálisan boardozni addig elméletben nincs különbség a famagoshoz képest? úgy értem kisebb ugrásokat, erősebb kanyarterheléseket kibírahat? mindenki a töréssel riogat! köszönöm előre is
Dpower
9 élménybeszámolót írt
9
17 éve tag
2006.11.25. 00:10
Azt szerertném megtudni, hogy pontosan mi a különbség használhatóság szempontjából a kép fajta között? A habos rossz? Kezdőként befolyásol ha habossal boardozok? előre is köszi a válaszokat
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.