Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kalikim által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (26)Időben csökkenő Időben csökkenő
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2011.01.07. 12:32
A funpark elemei készen vannak és már csak arra várnak, hogy felvigyék azokat. Valószínűleg a jövő héten ez meg is történik majd. Viszont holnap nyit a kis déli pálya, kiváló hóviszonyokkal!!! Síre és snowboardra fel!
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2010.12.02. 15:11
Viszont jó híreik is vannak. Idén egy külön pályát alakítanak ki a freestyle snowboardosok és síelők számára, különböző csúszó elemekkel.
Ami pedig a legjobb hír, hogy valószínűleg december 11-én NYITÁS!!!
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2010.03.16. 08:46
"Idén harmadszor NHH-en."

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Idén már mi is harmadszor voltunk odafent és nagyon jól éreztük magunkat. A táj ismételten gyönyörű, a hangulat az fergeteges, a légkör családias volt. A hóviszonyok egész jók voltak, hozzáteszem március közepén! Elismerésem a szakácsnak! Köszönjük Péter a sok finomságot.

Jó nyarat kívánok Mindenkinek!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2010.03.12. 11:27
Én is ott leszek és mindenkinek ajánlom, hogy jöjjön fel a hegyre, ha másért nem, akkor a friss levegőért és a barátságos (már szinte családias) hangulatért!
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2010.02.23. 08:50
Mi is nagyon köszönünk mindent, tényleg nagyon jó volt a vasárnapi csúszás. A pályák a körülményekhez képest tökéletesek voltak. Ki gondolta volna, hogy a szombat délutáni esőzést követően vasárnap reggelre 20 centi friss porhó borítja majd a pályákat. Köszönet az üzemeltetőknek, a pályakarbantartásért, a szakácsnak pedig a babgulyásért és a sztrapacskáért. Reméljük hétvégéig kitart még a hó!
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2009.08.31. 09:32
Én eggyet értek azokkal, akik mondjuk a hely szépsége miatt választják valamelyik szlovák pályát. Viszont én több szempont miatt már évek óta kihagyom ezeket. Ár/érték arányt tekintve bármelyik közeli osztrák pályával szemben alul maradnak. A másik nyomós ok, ami miatt inkább ha tehetem magyar vagy osztrák pályát választok az az, hogy nem megyek oda, ahol nem látnak szívesen.
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2009.03.01. 20:42
Sziasztok!
Mi ma voltunk fent Nagy Hideg-hegyen és kiválóan éreztük magunkat. Az idő gyönyörű, a pálya egész jó volt. Sajnos az előttünk álló héten már igen meleg lesz, így attól tartok, hogy legközelebb már csak túra bakancsban mehetünk fel újra. :(
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
Topik: Hochkar
2008.12.02. 14:28
Én az elmúlt hétvégén voltam Hochkaron a feleségemmel és az öcsémmel csúszni. 7 hónap kihagyás után újra húzhattuk az íveket. :) Viszont ajánlom mindenkinek, hogy a szezon első csúszása előtt alaposan melegítsen be. Ezt mi kihagytuk és már 2 órakkor azt hittük, hogy a hüttébe temetnek el minket. Aztán visszamentünk a pályára és csodák csodájára, mintha misem történt volna új erőre kaptunk (talán a hegyek, vagy a friss levegő tette, nem tudom). Lényeg a lényeg, a pályák jók voltak, az idő is szép volt és így nagyon jól éreztük magunkat. Ugyanezt kívánom Mindenkinek!
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.22. 10:45
Ma is gőzerővel dolgoznak Eplényben. Hiszen hétfőtől komolyra fordul az időjárás. :)
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.21. 10:35
Ez nagyon dúrva és azt mondod hogy talán már az idén kész lesz? Az nagyon jó lenne! Tárcsás lesz, vagy csákányos? Csak essen a hó, hogy tudjanak minnél hamarabb megnyitni és jöjjön be nekik a fejlesztések ára.
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.21. 09:49
Eggyet értek a boardos pályával kapcsolatban (boxok, korlát, big air). :) Viszont te a II. felvonót is a kicsik közé számoltad? Akkor jól értem, hogy az épülő nagy, a térképen halványan jelölt I-es?
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.20. 16:24
Szia Sofima!
Tavaly voltam ott csúszni és akkor még csak kettő volt, azóta felállítottak egy újjat?
nagyhideghegy.jpg
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.20. 15:02
2 kis lift és egy nagy.
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.18. 15:29
Úgy történt, hogy amikor beléptünk az étterembe (egyébként arról az étteremről beszélek, amely abban a dekoratív faházban van az úton túl) akkor hallottuk, hogy a pultnál álló pincérnő és a pult mögött álló lány magyarul beszélgettek. Mi odamentünk egy üres asztalhoz és leültünk, kezünkbe vettük az étlapot és elkeztük kiválasztani a vacsorát. Akkor jött oda az a bizonyos pincérnő. Még nem volt minden tiszta ezért kérdeztünk valamit valamelyik ételről magyarul, mert úgy gondoltuk, hogy azzal biztosan nem lesz problémája, (egyébként angolul, oroszul és németül is megértettük volna egymást) ha már lúd, legyen kövér. Erre szlovákul mondott valamit, aztán visszakérdezett...english. Nekünk ennél nem kellett több, feláltunk és éhesen távoztunk. :( Ennyi a sztori. Aki nem hiszi járjon utána. :)
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.18. 11:07
Sziasztok!
Nagy Hideg-hegyről nem tudtok valami infót? Nagyon jók az ottani pályák, viszont az előző és az az előtti szezonban is csak rövíd ideig voltak nyitva hóhiány miatt. Nem tervezik egy kissebb hóágyúrendszer kiépítését?
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.18. 09:02
Mi értelme lenne annak, hogy össze-vissza, baromságokat írkáljak a fórumba? Így történt ahogy írtam. De hiszed vagy sem, rád bízom. :)
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.17. 16:34
Figyelj ide kedves Mil!
Én azt hittem, hogy ez egy fórum, melyben mindeki leírhatja véleményét, tapasztalatait. De te biztos jobban tudod, mert hát emlékszel, együtt voltunk. :)
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.11.17. 15:48
Sziasztok!
Én csak annyit fűznék az itt leírtakhoz, hogy nem megyek olyan helyre, ahol tudom hogy nem látnak szívesen. Tavaly december elején voltam Donovalyban a családommal. A nap végén kissé elfáradtunk és be akartunk ülni a pálya melleti éttermek egyikébe. Az egy dolog hogy az étlap csak szlovák nyelven íródott (mig egy felmérésből kiderült, hogy a tavalyi főszezonban a Donovalyba látogatók közel 60%-a magyar volt), ezt még lenyeltük. De akkor fordultunk ki az étteremből,mikor a pincérnő csak szlovákul óhajtotta felvenni a rendelést, míg előtte magyarul beszélgetett a kolléganőjével. Tehát én azóta nem járok a szlovákokhoz. Egyébként pedig azt mondom, hogy nekünk magyaroknak támogatnunk kell azokat a magyar pályákat (Mátraszentistván,Eplény,Visegrád), amelyek ilyen nehéz körülmények között is nyitva tartanak és évről-évre egyre színvonalasabbak.
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
2008.10.21. 15:15
Sziasztok!
Ha valakinek lesz a hosszú hétvégén ideje és nem lakik a pályától nagyon messze, legyen szives készítsen néhány képet az újdonságokról! Előre is köszönöm!
Üdv: Kalikim :)
kalikim
26 élménybeszámolót írt
26
18 éve tag
Topik: Hochkar
2008.03.31. 13:14
Szia Jud! Mi ezen a 7végén voltunk az Oberhausban és azt kell mondjam ennél jobb helyen még nem voltam. Ára 1 éjszakára kb. 20-25 euro. 7 km-re van a pályától.
Email: klausheim.oberhaus@aon.at
Cím: Lassing 66
A-3345 Göstling an der Ybbs
Tel. 0043 7484 7219
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.