Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Tomi-ski által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.01.25. 21:22
:-) köszi. Viszont!
Előzmény: (barabi76 131677)
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.01.23. 10:24
tegnap - jan.22 vasárnap - voltunk Stuhlecken síelni.
Nagyon sok hó esett szombat éjjel, így sok pályán még friss hóban síeltünk, mert a gépek nem tudtak mindenhol ratrakkolni.
Az idő jó volt síelésre. A 10-es pályán nagy szél volt, már fel sem mentünk, de a többi pálya ok volt. Nem volt sok ember, kényelmesen lehetett síelni. a felvonóknál sem kellett sokat várni. a 2-es parkoló felvonójánál volt egy időszak, amikor 5 percet álltunk sorba, de annyi kellett is pihenni.

Eredetileg a Rokonokkal szerettünk volna menni, de mivel ők olyan kedvesek,utas centrikus, rugalmas társaság, hogy nem engedtek bennünket útközben felszállni a buszra. Pedig mi hajlandóak lettünk volna átutalni előre a költséget, megerősítve ezzel a részvételi szándékunkat. Ez sem volt jó nekik,mondván, hogy csak Budapesten lehet felszállni és ők nem kockáztatnak vidéki utasok miatt. A bunkó hozzáállásuktól kissé kiakadtam, de magamban elszavaltam pár monológot a család fájukról és azzal nyugtattam magamat, hogy ez Magyarország...

Szóval egyéni szervezésben, de összejött a síelés, ami nagyon jó élmény volt!
Üdv Mindenkinek!!
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.01.15. 20:19
Sziasztok,

azt olvasom a beszámolókból, hogy hétvégén sokat kell várni a felvonóknál. Ez hétköznap milyen?
A Stuhleck napijegyet Hirschenkogel-en is tudom használni?
Köszi a segítséget előre is!
Üdv
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.01.11. 10:45
Kedves Fórumosok,

Január 18-22 közötti időszakra keresek szállást 4 főre Murau környékén. A szállás típusa mindegy, de a sok csillagos hoteleket kizárom.
Ha valaki tudna segíteni (tipp, info, ajánlat) nagyon megköszönném!
Üdv
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2012.01.11. 10:42
Kedves Fórumosok,

Január 18-22 közötti időszakra keresek szállást 4 főre Gerlitzenben vagy környékén. A szállás típusa mindegy, de a sok csillagos hoteleket kizárom.
Ha valaki tudna segíteni (tipp, info, ajánlat) nagyon megköszönném!
Üdv
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2010.12.14. 19:53
Halihó Sielő barátok,

Légyszi segítsetek milyen útvonalon érdemes autóval menni Stuhleck-re Magyarországról, ha csak a soproni határtól nézzük csak az utat. Dec 18-an tervezunk sielest.
Ha vannak még jó tippek, mire érdemes figyelni autósként és sielőként azt is várom!
Köszi előre is!!
Üdv
Tomi
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2010.12.14. 17:53
Halihó Sielő barátok,

Légyszi segítsetek milyen útvonalon érdemes autóval menni Stuhleck-re Magyarországról, ha csak a soproni határtól nézzük csak az utat. Dec 18-an tervezunk sielest.
Ha vannak még jó tippek, mire érdemes figyelni autósként és sielőként azt is várom!
Köszi előre is!!
Üdv
Tomi
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
2010.02.10. 13:46
Sziasztok

Segítséget kérnék:
Tudja valaki, hogy a Hirschenkogel-i, olcsóbb napijegy Stuhleck-re is jó, vagy csak a Stuhleck-i, drágább napijegy érvényes Hirschenkogelre is.
Köszi előre is
Üdv
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
Topik: Zdiar
2010.01.31. 12:43
Hallo Mindenki!

Magas Tátra -Ziar
időpont: 2010 febr 3-5 , 3 nap, 2 éjszakai időre keresek utitársakat.
Középsulis sítábor lesz, amelyhez a szálláson csatlakoznánk. Szabad hely a jelentkezések függvényében 2 vagy 4 ágyas szobák (minél előbb, annál jobb)
a szálloda kedvezményes árat ad ezért a szállásra+kajára
Én 1 hete voltam 3 napot, akkor szállás+kaja (reggeli+ vacsora) + busz : 60 Euro.
Síelés a környékbeli pályákon. ha az iskolás csoporttal együtt veszzük a síbérletet, abban is kapnánk kedvezményt. Nekem a kedvezménnyel kb 10/ nap volt a bérlet.
A távolságot csak Komáromtól tudom, ami 255km, az a legrövidebb út a GPS szerint, kb 4 óra
Társakat keresek, akikkel el tudnék menni erre a 3 napra.
Szállás: Hotel Spojár http://www.spojar.sk/uvod.php
Olyan jelentkezőket várok, akik autóval rendelkeznek!

Akit érdekel, írjon minél előbb, vagy hívjon: 70/2345-357
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.