Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

carver85 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
carver85
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Lachtal
2009.01.30. 23:02
Sziasztok a 3 legolcsóbb amit ismerek:
Arton apartmanok:(ez pályaszállás)
Zinkenalm (ez is olcsó diákkategória ellátással)
Leitner Pension (kb 20 km, tényleg olcsó, pláne csoportoknak) mindhárom itt fellelhető
http://www.cartour.hu/Files/files/teljes.pdf
sok sikert!
carver85
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.01.29. 20:04
Szia Felos,
A síoviba nem kell előre jelentkezni, mindenkinek ingyenjár aki a cartouros szállásokon alszik.
Ők finanszirozzák és a vendégeiknek ingyenes. A foglalkozás magyarul megy, érdemes itthon megvenni a bérletet mert olcsóbb. Az ovi egyszerű, a hegytetőn van berendezve külön játszó és külön alvószoba is van meg fürdő is.
Akicsiknek van egy saját kis pályájuk kis köteles lifttel. Szerintem a célnak tökéletesen megfelel!
carver85
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Nassfeld
2009.01.18. 11:07
A Hotel Sonnleitnben kétszer voltunk eddig. Előnye, hogy kb.1400 méteren fent a sípályáktól kb 150 m-re van, kapsz saját parkolót (ez odafent nem mindenhol természetes) finom és bőséges a kaja, melegek a szobák, van medencéje és 2 szaunája is. Helyben -bár ez máshol is van- tudsz síbérletet venni, ha van gyerek, az étterem egy részében tud játszani.
Hátránya lehet, hogy a szobák ablakai kicsik , kevés a természetes fény (északi fekvés)
Belülről egy falusias, skanzen jellegű feelinget találsz ha odamész.
Beszélnek magyarul, most kb. az autok negyede volt magyar rendszámú. A személyzet készséges, összességében a helyi viszonyokhoz mérten nagyon elégedettek voltunk, és ezt a véleményünket ahogyan láttam a többi utas is osztotta. Április közepéig hóbiztos a pályarendszer felső része. Tavaly március legvégén voltunk fent, akkor még nem volt készen a medence.
carver85
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.01.05. 21:27
Sziasztok,
Most jöttünk haza 8 napi arnoldsteini sízés után azt tudom mondani mindenkinek, hogy jól kezelt pályákon tudtunk főszezon közepén fél nap ködös-jeges időt leszámítva szuperül síelni. Akik átmentek közülünk az olasz Monte Lussarira sielni, pár lecsúszás után visszajöttek, mert ott nagyon buckásak a pályák. Hóból a helyiek szerint még sosem volt ennyi, a bérleteket meg érdemes előre a car-tournál megvenni, mert felnőttek esetén nagy a különbség. Minden pálya működik, szerintem annyi a havuk ami kitart március végéig is.
carver85
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Topik: Koralpe
2008.12.16. 21:38
Szia,
Mi tavaly a Car-Tourral mentünk. Amire figyeljetek , az az itthon sokkal olcsóbban megvehető síbérletük. egyébként jó a szálloda, vadi új volt mikor ottjártunk. A pályákról is csupa jót mondhatnék, persze az adott kategóriában. Volt egy olcsóbb hely is Wolfsgruber néven, de az nem pályaszállás, hanem kb 3 km-re volt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.