Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

melko által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (11)Időben csökkenő Időben csökkenő
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2008.03.13. 09:21
Fruu!

Igazából nem találtam nagy különbséget a két ország síterepeinek árai közt. Én nagyjából 30 euro-val számolok egy napra, abból elvagyok, még talán az esti sör is benne van (persze az már a boltból :) )
Ha este kocsmázás van, akkor 40-45 euro naponta.

Ennyit érdemes hozni, mert bármi bejöhet...

Trixyvel már megdumáltuk a molveno-i kocsmafelderítő csillagtúrát ;)

Amúgy ha be tudjuk ikatatni, egyik délután körbejárhatnánk a molvenoi tavat, mert gyönyörű...CSak nemtom mikor lesz rá idő.

Valaki tud valami friss infót az ottani hóhelyzetről? Mert sajnos a webkamerák múlt hét péntek óta ugyan azt a képet mutatják... :(
Tartok tőle hogy olvad kicsit...
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2008.03.11. 13:13
Trixyke! Jó Szerencsét! ;)

Ne aggódj, én már vagy 3-4szer voltam Paganellán, eddig mindig jó élményeim voltak, bár a tavalyi szezonban decemberben igencsak köves volt az egész, a kevés hó miatt.
Kicsit aggódom most is, hogy kevés lesz a hó, a webkamerák péntek óta nem mennek, nem tudom milyen lehet kint a helyzet, de nagyon reménykedem abban, hogy nagy havunk lesz!

A hüttéket már ismerem szintén mint a tenyeremet, majd elkalauzolom a csapatot ;)

Viszont a szállástól azért legalább 10 percet busszal megyünk a sípályához, tehát aki lemarad reggel a buszunkról, az stoppolhat, vagy foghat egy síbuszt :) Egy ütős buli után esélyes az elalvás...
Bár Molveno buli ügyileg nem olyan jó mint mondjuk Mariazell, viszont ahogy néztem, eléggé közel lesz a szállásunk a SuperMercato-hoz, itt jól be is tudunk majd vásárolni sörökből, meg miazmásból.

Üdv: KisPaga :)
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.26. 08:06
Ha annak a 800 magyar diáknak a fele is igaz, akkor is brutttál jó lesz :D Na...mézespálesz befőzve, többi bekészítve, irány pakolni, cuccolni, aztán találkozunk a buszon!
JÓ HAVAT MINDENKINEK!!!
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.24. 22:50
vmicza!
Aztán majd megnézheted magad ha egy durva esti tivornya után másnap olyan torz arccal kelsz fel, mint az őzike a gallytörőrácson :P
De persze én is viszek SZESZT :P Talán 2 liter mézes és nemmézes házipályinka meg egy tálca sör csak-csak elég lesz végig...
Majd szépen beosztjuk, és szét csússzuk az agyunkat is, mert ekkora szűzhóban már rég voltam, mint ami most várható!!! Szóval készüljön mindenki :)
Holnap mi is tárazunk be :D Éljen a babkonzerv és barátai :P
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.24. 16:21
Mi a Kodolányival megyünk, úgy tudom egy emeletes busszal. Az úgy 60 főt jelent, ami azért nem rossz :) Te meik sítáborba jössz?
Ez a vetélkedő jó ötlet, meg lehet ismerkedési est is :D Vagy valami hasonló italozás :P Azt hiszem nem fogunk hiányt szenvedni buliban...
Azt tudom hogy az IBS suli jön még ugyan ebben az időpontban Devoluy-be.
Nézem folyamatosan a webkamerát, és hála égnek folyamatosan esik :) :) :) Ha így folytatódik, ott fogok ugrálni, és a cigánykereket hányni örömömben a friss SZŰZHÓ MIATT :) :D :)
Mekkora BOARDozás lesz WÁÁÁ :)
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.23. 10:48
Na ha jól látom ESIK A HÓ Superdevoluy-ben :) Ha lehet hinni a webkamerának...Legalább annak frissített a képe, ha már a meteo résznek nem is annyira gyors...Még csak tegnapi adatok vannak...
Na talán lesz egy kis havunk :)
Ha valaki többet tud mint én, SZÓLJON!!!! :D
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.16. 18:36
A hónak nagyon örülnénk..mint mindenki, én a szűzhónak méginkább...Álmaim netovábbja...
Az apartmant csak kibírjuk majd valahogy, végülis csak aludni megyünk oda, reményeim szerint csak-csak lesz annyira toleráns a csapat meg a szervezők hogy a barátnőmmel nem emeleteságyra raknak :D
Ha egy egyszerűbb zsacskós kaját, mondjuk vmien paradicsomos tésztát akarnék összedobni estére akkor ahoz minden adott ott? Mert nem akarnék se hűtőt, se komplett konyhai felszerelést magammalcipelni...
Elég lesz a személyes holmi meg a board és cuccai... :)
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.16. 11:41
Ja igen...a hó miatt én is nagyon imádkozom hogy legyen....Annak örülnék a legjobban ha leesne akkor minimum 30-40 centi, de inkább több, és frankón lehetne szűzhavazni.... Na azt komáznám nagyon de nagyonnn :) Te boardozol? Ha igen mióta? (tudom-tudom...mióta Imre a pilóta :D :D )
Na...csak összejön egy jó kis boardos csapat.... ;)
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.16. 11:38
Nahh szupper!

Ennek örülök hogy máris van már egy "ismerős" sztem Rábafüzesig biztos összecimbizünk ;) Legalább lesz ki kicsit segít az eligazodásban...Reggelente nem akarok sok időt elszarakodni a kajával, nnehogymá elvegye a jó kis időt a csúszástól :)
Na majd kialakul...Meg valami jó apartman társaságot is ki kéne fogni, főleg ha 6 fősek (3 szoba) az apartmanok. Valami nyugodtabb társaság lenne jó, hogy azért néha pihenni is lehessen, ne kelljen minden reggel másnaposan kóvályogni a pályán, meg kialvatlan szemekkel takaréklángon keresni a pálya szélét és a Hüttében csücsülni, amíg délutánra végre nekiindulhatok kipihenten csúszni :D
Szóval ezt nem akarjuk, de persze egy kis buli naná hogy belefér...
Majd felvesszük a kellő fordulatszámot...
Nem nagyon tudom pénzügyileg hogy készüljek, biztos ami biztos alapon 150 euro/fő költőből ki kell hogy jöjjünk...Kajára gondolok itt elsősorban...Másra nagyon nem kell...Egy-két entyempentyem hazafelé ajándéknak...

Na majd írj! Akár MSN-en is dumálhatnánk: dinosaur@freemail.hu

Hájjj.....
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.16. 09:06
TL72! Érdekelne milyen készülékpárokat tudsz hozni?! Ugyanis vásárlás előtt állok, boardozni megyünk Franciaországba, és szükségem lenne egy olcsóbb ákategóriás, jó minőségű PMR-re :)
Dobj légyszi egy emailt valamiféle elérhetőséggel, illetve termékkínálattal a melkobali@gmail.com -ra !
Köszi...
melko
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.01.16. 08:51
Noshát...
Mi is január 26-án indulunk Devoluy-be, tutti lesz valami partys csapat, ugyanis a Kodolányi Fősuli sítáborába neveztünk be ketten a barátnőmmel, ő síelni fog tanulni, én meg board-dal szelem majd a pályákat...Persze ha lesz addig elég hó...Mert a mostani helyzet eléggé elkeserítő...
Eléggé elszomorító hogy még vannak helyek ahol működik még tányéros felvonó...és itt is... Na sebaj majd azokat a pályákat kihagyjuk :)

Várom még a további tapasztalatokat erről a helyről...

Valami nagy apartmankomplexumba megyünk, gondolom bulis lesz :) Kajáról egyenlőre még foggalmam sincs hogy oldjuk meg, erről is írjatok...Ugyanis nem akarok magammal egy hűtőszekrényt cipelni, inkább rászánom azt a napi 30 eurót hogy normálisan megkajáljak :D

Üdv Mindenkinek!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.