Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Siócarv által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Siócarv
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
Topik: Sappada
2015.02.28. 10:55
Sappada. Szuper kis nyugi hely családdal, gyerekekkel ideális. Szállást foglalni nem könnyű, pedig egy csomó van - egy olasz tolmács telefonon egyszerűbb megoldás, mint neten keresgélni, kapni az automata válaszokat, meg az olaszok laza válaszait 4-5 nap múlva megkapni(már aki válaszol, nekem 20-ból 5 válaszolt, és még 2 mikor már haza értünk- vicc)...Hólánc bármikor kelhet!!! Ha a hegyen eszel (nem drágább, mint lent) időben menj ! Inkább 11:50-kor, mint 13:10-kor. Természetes hó van a pályán, bőven (nem 10 cm, ahogy itt) erdőben kb 50 cm-re süllyed a bot, utolsó hóesés: 2015.02.25. A napsütötte részeken viszont nulla, de ott szinte nem is síelünk. A völgybe vezető pálya is nyitva, síelhető. Hasznos a webkamera, de síelős szempontból szinte használhatatlan. Nevelandia-ban a gyerkőcök egész nap jól elvannak arra rá kell szánni egy teljes napot, de ha apuka nem bírja, a szembe lévő dombon lefáraszthatja magát ő is nem messze a családtól viszont a bódé-budik szörnyűek . Én Szlovénián keresztül mentem, majd levágtam az Osztrák részt ( időben + 10 perc ha nem tökölsz, viszont- osztrák matri+ egy irányú alagút díj oda-vissza ) aztán Tarvisio-n át fel a pályára és tűz fel a hegyre. Egy szívfájdalmam maradt 3 étteremben, ahol ki volt írva, szerettünk volna pizzát enni, sajnos nem kaptunk -ezt elkönyveltük, olyan olaszosnak. Ha kérdés van írj, még friss az élmény.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.