Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vago által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
vago
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.01.17. 13:23
Tud valaki a mostani hétvégén sítesztről közeli síterepen?
vago
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2010.11.17. 21:42
Sziasztok!
Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy boardozáshoz milyen csuklóvédőt érdemes beszerezni, ha annyi a szempont, hogy minél jobban védjen, de azért beférjen a kesztyű alá?
Előre is köszönöm a segítséget!
vago
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2010.11.05. 00:46
A Nordica Hot Rod szériájáról tud nekem valaki pár szót mondani? Mennyi hátrányt mutathat pl a Hot Rod 105 egy Speedmachine 110zel szemben pályán? (Pályán kívül feltételezem inkább előny, ha all-round bakancs)
A megemelt sarokra (más testhelyzet?), és a beépített rezgéscsillapítóra gondolok többek között. Nem a csúnya műszőrme belsőre:)
vago
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2010.10.30. 22:00
Köszönöm az eddigi tanácsokat!
80 kg körül vagyok. Ehhez szeretnék tehát olyan cipőt, ami jó néhány évig kiszolgál sportos hobbifelhasználás mellett.
Abban kérnék még segítséget, hogy hol érdemes keresni ár szempontjából? A Hó Show-n, vagy inkább valamelyik szaküzletben korábbi évek modelljei között?
vago
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2010.10.29. 12:29
Ezek szerint nincs olyan, h univerzális cipő. Vagy ha univerzális, nem jó semmire igazán.
Úgy kérdezem, hogy hátráltathat is egy túl kemény cipő a tanulásban, egyensúly fejlődésében, vagy vehetek bátran kemény cipőt, amennyire a pénztárcám bírja.
Amire még gondoltam, hogy mennyire kell kerülnöm a sétálófunkciós, vagy állítható flex indexű cipőket? Szokott ez meghibásodás forrása lenni?
vago
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2010.10.28. 23:21
Sziasztok!
Én is a vásárlásban szeretnék segítséget kérni.
Milyen flex-et ajánlanátok, és mire figyeljek még esetleg?
Kezdő vagyok, csak pár éve álltam lécre, de elég jól haladok, és nagyon szeretnék továbbra is gyorsan fejlődni. Elsősorban pályán használnám (akár kapukkal), de olyan cipőt szeretnék, amivel szűzhavas freeride, és (egészen kevés) ugrálás is belefér.
Elégedjek megy kb 80-assal, és később, ha kialakult, mire használnám leginkább, akkor cseréljek? Vagy egy száz körülivel minden megoldható? (nem versenyeznék)
Alacsony rüszt-keskeny sarok jetilábra van jellemzően passzoló márka? (Eddig a Nordica, Salomon tűnt jónak)
Előre is köszönöm a tanácsokat!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.