Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

csülök által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Krvavec
2012.03.18. 19:53
Tisztelt Síelők !

03.14.-től 18.-ig voltunk Kravecen síelni.
5-9 fok volt a sípályán a völgyben és verőfényes napsütés.A naposütéses részeken 15-18 fok volt.Parkolóban 12 fok.
Csúnyán lepirult az orcánk.
90 cm hóvastagságot írt akkor a honlapjuk.Valóban néhol volt.Délután egy órig lehetett síelni utánna kásás néhol víztócsás részek.A kezelők mindent megtettek a lehető legjobb pálya fenntartása érdekében.25-30 km pálya volt síelhető.
Egyhuzamban 3.5-4.5 km a síelhető pályahossz.Sorbanállás legfeljebb egy perc volt.Ha az idő nem vált fagyosabbra akkor szerintem még egy hetet bír a pályarendszer.Kávé 1.3,sör 2-2.5, hot dog,hamburger 4-5 euro.A kezelők pontosak,segítőkészek.Mindenkinek ajánlom,aki legalább közepes tudással rendelkezik.
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Krvavec
2012.02.28. 19:15
Tisztelt Síelők !

Március 14.-én megyünk Kravecra öt napra csúszni.
Sajnos a térképükön nem derült ki ,hogy mekkora távolságot lehet síelni egyhuzamban.Ha valaki tudja kérem írjon.Köszönöm.
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.03.05. 19:40
Sziasztok !
Csülök vagyok.Vasárnap megyünk csúszni.Ma 13.00-tól esett a hó még van 90 cm.
2 pálya már bezárt,de van még 22.
Ahoj!
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.02.01. 09:53
Sziasztok Mindenki !
Tegnap jöttünk haza a Hargitáról.Pénteken tudtunk csak síelni.Ekkor a felső tanulópálya majd tovább a középső beállóig és a könnyű pálya aljáig lehetett síelni,de oda még kéne a hó !
Viszont a kis erdei ösvényen,ha átmentünk elértük a fekete pálya alsó szakaszát és ott is letudtunk jönni,Szombaton Kolozsvárig havazott ahogy haza jöttünk.
Szerintem most már érdemes felmenni.De feltétlenül hívjátok fel a Súgó panziót.Kedvesek segítőkészek.
Ja még valami: a parkolótól letudtam síelni 7 km.-t a felvezető autóútón majdnem a sorompóig.Szóval javulnak a kilátások.
Üdv !
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.23. 20:07
Tisztelt Amrol és Mindenki.
A sípálya adatairól a Súgó panzió telefonszámán szoktam érdeklődni.Kedves hölgy segítőkész.Lásd:honlap.
Mai konzultáció: sajnos folyamatos olvadás a pályán,de már tornyosulnak a felhők.Éjjel talán fog esni.
A meteo.ro azt mondja,hogy keddtől Udvarhelyen,Gyergyóba,Szeredán 3 napos havazás.Reméljük bejön.
Most hajnalban indulunk már csak 670 km.
Üdv:Csülök
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.10. 17:36
SZIASZTOK !
MÉG NEM VOLTUNK EZEN A PÁLYÁN.
BARÁTNŐMMEL LEHET,HOGY MENNÉNK.TUD VALAKI VALAMI NEM HORROR ÁRÚ SZÁLLÁST A KÖZELBEN ?
KÖSZÖNETTEL:CSÜLÖK.
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.07. 20:48
Kedves Bkrisz !

Olvastam a leírásodat,kicsit elszomorított.
Január végén megyünk Magyarból a környékre csúszni,de nem tudom milyen hosszúak a pályák és ne-
hézségűek.A jegyárakról sem tudok semmit.Tolvajos tető az merre van ?
Légyszi írd meg,Köszönettel:Csülök
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.07. 19:09
Sziasztok !
Január végén megyünk a Hargitári síelni.
Kérekszépen infókat a pálya állapotáról,hóvastagságról.
Sajnos a honlapjuk nem naprakész ami nem a technikai
problémák miatt vannak.
Sok mindenki örülne,ha komolyabban vennék a szerkesztők.
Köszönettel.
csülök
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2009.01.06. 21:46
Sziasztok Csülök vagyok Hartáról.
Motorral sokat járok Erdélybe.Január végén megyünk a Varságba és Poianára is mennénk síelni Hargita után.
Tudtok valami hasznosat a pályáról,árak,nyitvatrtás,mire kell vigyázni,stb.?
Köszönettel.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.