Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

kovist által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
kovist
3 élménybeszámolót írt
3
13 éve tag
2021.02.15. 07:52
Tegnap voltam. Nyitásra mentem, félnapos jeggyel 20 menetet tudtam tenni. Sajnos kb. 45 percig nem ment a csákányos, hiba miatt. a végén kb. 15-18 perc volt egy forduló. Viszont a tanulópálya tárcsásán semmi sor nem volt (szóval kezdőknek való idő és nap volt). Ami probléma, hogy igen gyakori hogy a felvonokon nem 4-n ill. a csákányoson nem 2-n mennek és ezzel sok kicsi sokra megy alapon nő a várakozási idő. Erre kéne figyelni jobban, rászolni adott esetben, hogy menjen előre aki egyedül van (ahogy ausztriában van erre külön sáv, feltöltönek..).
kovist
3 élménybeszámolót írt
3
13 éve tag
2021.02.12. 20:45
Én ma azért nem mentem, mert KI VOLT irva az oldalra, hogy nem fog menni a csákányos és hőágyuzni fognak a piros pályán.
Jó lenne ha valaki irna majd a holnapi helyzetről is, beindult-e minden?
Előzmény: (tomace 211515)
kovist
3 élménybeszámolót írt
3
13 éve tag
2011.03.22. 14:15
Üdvözletem mindenkinek. Mi is amárc. 15-i héten voltunk kinnt, immár negyedik alkalommal, mert abszolut gyerekbarát pályának találtam. A 2 kisebb gyereket siiskolába is irattuk, nem volt gond, hogy nem beszéltek németül. Az idő sajnos végig rossz volt, ilyenre nem is emlékszem, pedig 9 éve karintiába járunk, pont az általában napos idő miatt. A pályák inkább délelőtt voltak jók, délutánra azért elég felturtak lettek. Az 1/a, 8-9, il. 21-s pályák kifejezetten kellemesek, a 8-9 ráadásul összesen 7 km. hosszú. A 24-s meg van sebességmérő, ahol a gyerekek imádják megengedni és gólyóban lemenni. Fentiek alapján tudom ajánlani, elsősorban a kezdők ill. köéphaladók számára. Egy profinak talán kevés a fekete pálya, ill. hamar be tudja sielni az összes pályát.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.