Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Modus által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Modus
3 élménybeszámolót írt
3
10 éve tag
Topik: Donovaly
2014.02.12. 11:11
Melyik pályán volt a verseny?
Modus
3 élménybeszámolót írt
3
10 éve tag
Topik: Donovaly
2014.02.11. 10:20
Most vasárnap is bár használható, de elég vizes volt már a hó, és ahogy nézem azóta sem hült le a levegő, hogy a hóágyuk segíthessenek. A hóágyúkon túl alig volt hó.

Az előrejelzés szerint sajnos további esők is várhatók. Ezekből nem sok jóra tippelnék.
Előzmény: (Dread 169306)
Modus
3 élménybeszámolót írt
3
10 éve tag
Topik: Donovaly
2014.02.10. 12:14
Vasárnap jöttünk vissza egy hosszú hétvégéről. Kezdőknek, családosoknak ajánlanám én is. 1 hétre haladóbbbaknak már unalmas lehet a terep.

Hóhiány miatt a Zahradiste oldalon csak a hóágyúzott pályák voltak csak nyitva. A 8-as pályát ajánlom egész kezdőknek.
A kezdőnél kicst magasabb szinten lévőknek jó a 4, 6. A 6-os nem is annyira erdőbe vágott csík, hanem egy széles domboldal.
Hátránya viszont, hogy viszonylag rövid.
Hiányoltam a hosszabb, 2-3km hosszú kék pályákat.

A Nova Hola oldalon van hosszabb pálya, de én bátortalanul kezdőként nem mertem piros pályára menni.
Amúgy a Zahradiste és Nova Hola között nem lehet átsielni, kicsit szétszakad a síterep.

Nem sielőknek: kisgyerekkel még ajánlom a 4-es pálya alját szánkózásra este: a lámpák fénye ideér, de itt nem siel senki.

Jegyek: kezdők egy egész hosszú hétvégét megúszhatnak egy 8 órás jeggyel

Tömeg: hétvégén voltunk és nem volt tömeg, igaz a hóviszonyok sem voltak tökéletesek. Főleg vasárnapra már nagyon vizesek lettek a pályák.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.