Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

D' T által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
D\' T
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.12.25. 16:03
Sziasztok! Tudja valaki hogy hol lehetne Lei-et váltani most? Ha csak kint tudunk akkor hol érdemes?
D\' T
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.12.22. 09:33
Szia D'T vagyok!

A sielok. hu fórumon olvastam hogy lehetne menni aranyosra síelni!
Érdekelene hogy van-e ott hó? jelenleg? hogy hogyan is működne ez az egész? busszal reggel és aztán este vissssza?
Meghogy ez a 21.-e ez egy egyszeri időpont vagy a két ünnep közt is lehet majd menni? minden nap? veletek? buszba beférnek e- a felszerelések stb stb Meghogy kb mennyiből jön ki össz vissz? 4000 ft az az utikültség , és egy egynapos felvonóbérlet mennyibe kerül?

Köszönöm az infót ! Várom válaszod ! Szia!

(ez volt az emilem)
D\' T
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.12.22. 09:03
Szia CODYFIU én írtam már a vipmailos emiledre, hogy minket érdekelne buszos kiutazásos síelés aranyosra- de nem válaszoltál még tudnál írni részleteket? erről? hogy mikor lehetne? nekünk a két ünnepközt lenne a jó! Kössz D'T
D\' T
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
2008.12.12. 15:17
Sziasztok!
Ha valaki tudna oylan linket ami Pra Loup- Val'd allos aktuálisan naponta frissülő hójelentését tartalmazza az légyszíves vágja be ide Köszönöm !

D'T
D\' T
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2008.01.29. 09:05
Mostmár az lesz a baj hogy megint bezárják, a fele pályát!! És nem láthatjuk a tengert a legmagasabb pontról! :):)

Nekünk mindennel van valami bajunk!! Ha nem esik a hó!! Az a baj!!, ha meg esik akkor az!!!

:):)
Jajj Menjünk már!!!!!
:)
D\' T
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2008.01.29. 09:03
Sziasztok ! Aki eddig aggódott a hóhelyzet miatt, mint pl én is! Most azthiszem megnyugodhat!

Ezt nézzétek!

http://www.j2ski.com/snow_forecast/France/Isola_2000_snow.html
D\' T
7 élménybeszámolót írt
7
16 éve tag
Topik: Isola 2000
2008.01.16. 13:10
Sziasztok!

Mi egy 30 fős Baráti társaság vagyunk!!
Gyermekkori barátok, egyetemi volt, és jelenlegi csoportársak barátok, barátnők stb...
Közülönk néhányan jártak már Isolában, és nagyon nagyon pozitív élményekkel tértek haza!! Ezért is megyünk most újra oda!!

A kérésem a következő lenne!!!
Írjanak ide A fórumba olyan függgelten, egyedülálló lányok akik szintén február 1-én jönnek egy hétre síelni, snowboardozni bulizni, kikapcsolódni!!
És már nagyon várják hogy végre!! a sok sok leesett havat meglovagolhassák!! Síléccükkel, vagy deszkájukkal!

Biztosan nem minden lány a kedvesével párban megy sielni??!!!! Ugye nem??? :):)

Tamás
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.