Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

huli1976 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
huli1976
1 élménybeszámolót írt
1
14 éve tag
2010.01.31. 10:58
Tegnap végre kipróbáltam a műanyag pályát, kezdetben furcsának tűnt, nekem is a jeges pálya feelinget adta, + a kőkemény izomból ráálunk az élre síelést, kb 1 óra után kezdtem is érezni az erőt, és jókat csúszkáltam. Viszont ma izomlázam van 3 óra síelés után, pedig az elmúlt hetet folyamatosan síeléssel töltöttem, azt hittem nem lesz gond a krafttal. ;D
Az egyetlen dolog ami zavart, hogy nagyon rövid a pálya.
Ezen a műanyagon carvingozva, jó nagy íveket húzva lehet jó síelni, ahhoz viszont rövid és keskeny, remélem ez a jövőben még változik.
Közben folyamatosan esett a hó is, ami nagyszerű feelinget adott a programnak. Kiváncsi vagyok, ma milyen lesz a havas pálya, már ha sikerül feljutni, ami gyerekkoromban sem volt egyszerű, de az új út nagyon keskeny, nem lehet félreállni ha jön szemben is egy autó. Régebben múrvás-kavicsos út volt és sűrűn voltak félreálló helyek, ez most kicsit bonyolultabb. A libegőt meg nem lehet síelésre használni, ill sível feljutni a pályára(mármint felcsatolva)bonyolult.
Sok sikert kivánok az üzemeltetőknek és grat hogy összehozták a kalandparkot, jó végre itthon is síelni!
üdv:
huli
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.