Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

jolyjoker által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (37)Időben csökkenő Időben csökkenő
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.03.14. 20:51
Igen, megkezdett érvényességnél nincs cancel gomb. Ebben az esetben csakis a reklamacia@gopass.sk-ra küldött igény alapján történik visszatérítés. Név, felhasználó azonosító és gopass kártya száma legyen benne, hogy azonosítani tudják a konkrét terméket.
Előzmény: (turkburk 209016)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.03.14. 20:39
A megkezdett érvényességű jegyet az online felületen már nem lehet lemondani, azt emailben kell kérni. Tényleg nagyon dolgoznak, nekem is ma délelőtt írtak vissza a 2 lemondási igényemről egyikre (12 óra különbséggel küldtem el 2 különböző felhasználóra, érdekes módon a későbbire válaszoltak előbb), és megírták, hogy mennyit fognak visszautalni a bankszámlámra. A credit jóváírás az érvényesség előtti napon délig megtörtént lemondáskor van, az az ÁSZF szerinti normál lemondás szerint működik továbbra is, ezért lehet az 1 eur adminisztrációs költség is beterhelve.
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.03.13. 20:18
Belépsz az online felületre, a My orders menüpont alatt megtalálod a megvásárolt termékeket, és egyenként mindegyiknél rányomsz a cancel gombra. A jóváírt összeget a credit alatt látod.
Előzmény: (Petkovics 208999)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.03.13. 07:41
Csakis gopass creditre van lehetőség, ami a későbbiekben bármikor felhasználható online vásárláskor.
Nekem 1 évig állt náluk egy elbénázott creditfeltöltés/síbérletvásárlás miatt közel 100 ezer forinton, mire eljött a következő vásárlás időpontja. Sajnos nincs mit tenni, ez így működik, a használati feltételekben le van írva.
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.03.12. 23:43
Holnap reggel már nem nyitnak ki. A jasna.sk-n ma du. tették ki a tájékoztatást. Lehet csak számomra fura, hogy ma du. 4-ig a sípályán semmit nem mondtak be vagy írtak ki ezzel kapcsolatban? Így aki nem figyeli a híreket vagy nézi a honlapot, holnap reggel is oda fog menni és koppanni fog.
Normál lemondás: az előre megváltott bérleteket az online felhasználói fiókban le lehet mondani 1 eur adminisztrációs költséggel, ezt az érvényesség kezdetét megelőző nap 11.55-ig kell megtenni, a pénzt jóváírják, későbbi vásárlásra felhasználható.

Nekünk már megkezdett több napos bérletünk van, amiből a lezárás miatt az utolsó napot nem tudjuk elhasználni, ez így a fenti módszerrel nem mondható le, de a megadott reklamacia@gopass.sk címen jeleztük az igényünket.
Előzmény: (gyerecske 208979)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.03.11. 07:22
Tegnap jó minőségű pályák voltak, már amit be tudtunk járni a 2 gyerekkel, és gyönyörű napsütés, meleg, de nem túlságosan, csak Biela Putnál kásásodott. A csúcson is volt szakaszosan szép napsütés, de azért néha-néha belepte a felhő.
Ma nem tudom mi lesz, esőre ébredtünk.
Előzmény: (RM 208950)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.03.03. 09:22
Utólag nincs visszatérítés, csak ha előző napig történik a lemondás. Főleg ha legalább 1x lecsipogott beléptető kapunál. Olyasmi rémlik viszont, hogy a közeli aquaparkba be lehet lépni vala, ha valami oknál fogva a síelés nem jönne össze...
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.02.07. 15:21
Mi szilveszteri időszakban mentünk, és 4 db. 1 naposat vettünk a 4 napos bérlet helyett, ezzel fejenként 30 eur-t takarítottunk meg. Nekem az a tapasztalatom, hogy szezon elején van egy nagy mennyiségű alacsony ár, és ez fokozatosan emelkedik, az időpont közeledtével, időjárástól és telítettségtől függően. Szóval minél előbb megveszed, annál jobban jársz.
Előzmény: (JARABA 208205)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.02.04. 19:15
Évekkel ezelőtt összekapcsolták a hegy 2 oldalát, azóta egy síterepként működik az egész. A csúcson lehet átjárni egyik oldalról a másikra. Zárás közeledtével érdemes időben visszamenni a szállásotok oldalára, mert ha a másik oldalon ragadtok, a hegyet megkerülni kb. 70 km-es túra.
A déli oldalon kevesebb a pálya és kellemetlenebb szokott lenni az időjárás.
Keressetek rá itt az oldalon a síterepre, van térkép róla, illetve jasna.sk
Előzmény: (glaugf 208105)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.02.04. 19:07
A Gopass pontok a síterep területén vannak: Krupova, Lucky, Zahradky és Biela Put-nál. Nagy sorbanállásra nem kell készülni, elég pörgős az ügyintézés. Az online vásárlás visszaigazolása legyen nálatok kinyomtatva.
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.01.27. 20:13
Gopass oldalon a regisztrációd alá vedd fel családtagként az utastársadat, így neki is lesz kártyája. Síbérletet neki csak így tudsz vásárolni majd, mert vásárlásnál azonnal hozzá kell adni mindenkinek a saját névre szóló kártyájához.
Előzmény: (pepe1000 207862)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2020.01.10. 14:43
Pár perces az ügyintézés. Mi az északi oldalon a központi gopass pontban dec. 31.-i tömegben mentünk, 10 perc sorbanállás után kb. 5 perc alatt kaptuk meg a síbérlettel feltöltött 4 db. új chipkártyát.
Előzmény: (RM 207253)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.12.31. 00:57
Az online jegyvásárlásnál lehet kérni 2EURért kártya postázást. De nem tökéletes, nekünk a 4 rendelt kártyából csak 3 jött meg postán, így a 4.-ik miatt csak be kellett mennünk a Gopass pontra.
Igen, ki kell nyomtatni a vásárlás visszaigazolását, de telefon képernyőn is be lehet mutatni.
Előzmény: (RM 207025)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.12.25. 21:49
A napijegy ára viszont már felkúszott 50 eur fölé. Tudom, a kezem a bilibe fog érni, de milyen korrekt lenne, ha alacsonyabban tartanák az árakat, amikor nem működnek teljes kapacitással, ha már van ilyen pompás dinamikus árazásra lehetőség...
Előzmény: (százas 206914)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.12.21. 08:47
Nem kell új kártya. Ha a meglévő be van regisztrálva a weblapon a felhasználódhoz, akkor innentől kezdve amikor online vásárolsz síbérletet (akár szezon, akár napi), ehhez a beregisztrált kártyához hozzáadod a vásárlás során, és viheted is magaddal a pályára, elektronikusan hozzáadódik a vásárolt jegy. Azzal nem kell foglalkozni, hogy rányomtatták a kártyára a korábbi vásárlás infóját, hiszen a beléptető kapuk nem a kártyára írt feliratot olvassák, hanem a chipen levő infót olvassák be.
A use discount mező nem kötelező, ha nincs kedvezménykódod, egyszerűen üresen hagyod.
Előzmény: (atesz776 206847)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.12.10. 13:52
Csak akkor postázzák ki a chipkártyát, ha kifejezetten ezt kéred a megrendeléskor.
Ha korábban már volt kártyád, akkor arra lehet rátölteni a szezonbérletet.
De a sípályán is át lehet venni kártyát személyesen a pénztáraknál, ehhez be kell mutatni a vásárlásról szóló visszaigazolást, amit emailen elküldtek (papíron vagy képernyőn), de nekem volt már, hogy nem tudtam bemutatni és kikeresték a rendszerből.
Előzmény: (vilidoki 206660)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.11.30. 15:06
https://sielok.hu/szallas/vila-horal/

Mi már többször is megszálltunk itt. Liptószentmiklós szélén van, Deményvölgy felé vezető úton, minikonyhás apartmanok, a tulaj beszél magyarul.
A síbusz a ház előtt áll meg. Zárt udvari parkolás, szuper sítárolók.
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.11.15. 12:14
Azt nem írtam, hogy milyen időszakra vásároltam. :P
akkor már valószínűleg nem lesz hóhiány. :)
Előzmény: (százas 206375)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.11.14. 14:29
Sziasztok!

Ma elindult az értékesítés a gopass.sk oldalon. Én már bevásároltam. :)
jolyjoker
37 élménybeszámolót írt
37
5 éve tag
2019.10.16. 17:03
Októberben a 349EUR-s szezonbérletet lehet megvásárolni. A napijegyek értékesítése valószínűleg ezután, novemberben kezdődik. Tavaly nov. közepétől lehetett vásárolni.
Előzmény: (körmendi 206140)
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.