Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Menü ≡
Üzenet írásához regisztrálnod kell, vagy be kell jelentkezned.
laponként: összesen 4, rendezés:
czokdani által küldött hozzászólások listája
Üzenet szövege
Feladó:  czokdaniFérfiKezdő síelő
Dátum: 2015.01.09. 16:38
Topik: Visegrád
czokdani Hozzászólások: 4
Regisztrált: 2014.08.18.
2 síterepet értékelt

Hajrá Visegrád! Kívánom, hogy a pálya túlélje a következő pár napot is (vasárnap estig sajnos plusz fokok lesznek).
Dátum: 2014.12.28. 22:14
2 síterepet értékelt

Ezt az írást kiemeltük a síterepről írt élménybeszámolók közé.
A szezont ma, Visegrádon kezdtem meg. Sajnos a felvonó nem tudott 13:00-tól elindulni,mivel az éjjeli sok hó miatt el kellett takarítani a havat a felvonótól. Kb. 15:00-kor indult el a felvonó, de "szerencsére" csak 14:45-re érkeztem meg. Jó volt a pálya,kicsit puha volt a hó (gondolom az éjszakai havazástól).Nagyjából 16:45-ig síeltem. A 11-es főúttól lévő 2 km-es útszakasz nem csúszott annyira, téli gumival jól járható.Mivel csak egy lift volt nyitva,elég nagy volt a sor, 4-5 perc volt a várakozási idő. Nagyjából -2 fok volt.Nagyon jól sikerült nap volt a mai,és a 100-150 méteres pályát nagyon jól behavazták (kb. 30 óra alatt).
SAM-0177.JPG SAM-0186.JPG
Dátum: 2014.12.27. 21:05
2 síterepet értékelt

Jó látni,hogy havazik is (és még egy ideig fog),és még két hóágyúval gyártják a havat eközben.Holnap ha valamikor elindul a felvonó, nyitva lesz már a síkölcsönző?

Dátum: 2014.11.18. 17:07
Topik: Dobogókő
2 síterepet értékelt

Meg szeretném kérdezni,hogy a dobogókői sípálya november végén kinyithat-e,hogyha elég hideg van és elegendő hó.(Mert nov.20-án egy erős hidegfront jön.)

laponként: összesen 4, rendezés:
h i r d e t é s
h i r d e t é s
h i r d e t é s
UTASBIZTOSÍTÁS -10% » SÍELŐK NAPTÁRA »
FELIRATKOZÁS HÍRLEVÉLRE »
KÖVESS MINKET!
facebook twitter youtube instagram
A SIELOK.HU SZÁMOKBAN
A portált jelenleg 47 vendég és 3 regisztrált felhasználó látogatja.