Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

zirciveterán által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2018.02.04. 19:49
De lesz ám ! hát még ha a felelossegbiztositást elkernek ! tudomasom szerint 4 embernek van kotelezo fel.biztije , abbol ketto mar nem oktat , csak az a baj hogy az egyszeru embereknek nem jut ilyen eszukbe ,vakon megbiznak a "doktorban" es egy bádogosbol átkepzett henteshez kerulnek.
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2013.01.30. 09:36
2013 február 7.-én 15 órakor rendezzük meg a Nordica Síarénában az
I. Veterán kupa Tamási László emlékversenyt .

a versenykiírást az aréna honlapján megtaláljátok .
A versenyt a Tamási család és a Zirci veterán síklub szervezi.
Mindenkit szeretettel várunk !
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2011.11.15. 20:22
Kedves Síbarátok !

Közzéteszem itt a fórumon is , hátha ezt többen figyelik ,
Mint a Síaréna honlapját .
Alakulóban van egy régi öregekből/de nem csak öregekből / álló társaság , akik szeretnének egy kis csapatot ,klubot létrehozni ,és pár téli szép napot együtt eltölteni a Bakonyban.
Megalakítottuk a ZVSK-t Zirci Veterán Sí Klub-ot .
A Face -book-on megtalálsz bennünket ! Ha van kedved ,
csatlakozz hozzánk , szeretnénk régi hagyományokat
feleleveníteni , megőrizni az utókornak !

!http://www.facebook.com/profile.php?id=100003037536813

Kedves Síbarátok ,leendő klubtagok !

Több emberrel beszéltem ,és egyeztetések alapján arra jutottunk , hogy

Nov 19.én szombaton tartjuk az alakuló gyűlést . /ha nem jön közbe valami élet-halál kérdés/
Délelőtt 11-óra körül találkoznánk a sípálya alján Eplényben.

Megnéznénk az Új fejlesztéseket , felavatnánk az új ratrakot !
megbeszélnénk a további terveket.
Evés, ivás hátizsákból ,hozott anyagból , ha nyitva van a Holle anyóakkor ebéd a kocsmában. Utána a "klublapát" felavatása ZVSK pálinkával.

Arra is gondoltunk aki nem tud délelőtt eljönni, mert mondjuk Pl: főznie kell,
este Zircen egy jó helyen /zirciektől Javaslatot kérek !!!/ Pl a Jeskónál össze jönnénk, és még megbeszélnénk a délelőtt felvetődött ötleteket .

Üdvözlettel : Zirciveterán
silec-147.jpg
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2011.03.25. 18:06
Üdv !

Metszenem kell a fákat ,de azért kinézek ,biztos jó lesz.
Remélem az idő kitart még délelőtt és nem mossa el az eső.
Viszek fényképgépet hátha lesz jó téma....

az első flugos futamról csináltam egy filmet..
(amikor az Izáék csónakkal beugrattak a patakba )
A VIDEA megosztó oldalon talán még fent van ,
/eplény .vagy flugos futammal rá bírsz keresni/ majd utána nézek , de elfelejtettem a belépő kódomat a VIDEA-ra és nem birok hozzáférni a feltöltéseimhez..

Majd összefutunk...talán marad még az ingyen sörből is ..
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2011.03.23. 20:43
Szia !

Köszi hogy átadtad az üzenetet.Fiatalokat is szívesen várunk a klubba,és "győriek" is jöhetnek ,nem csak zirciek.
A képet nem tudtam valahogy feltenni ,nem értek igazán hozzá,de az IWIW-en megnézheted ,ill a Saciék is , ha megtalálják a klubot /zirci v.s.k/

Üdvözlettel : Z.V.
Előzmény: (Kamperos 116033)
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2011.03.21. 22:22
2011 március 21. utolsó nap mohikánjai !

Üdv mindenkinek ,aki ma itt volt és kitartott !
Küldöm a képet a megalakult ZVSK-ról.
Aki még nem tudná " ZIRCI VETERÁN SI KLUB "

/Kadlecsikéknak jobbulást kívánok , remélem nem súlyos a térdhelyzet /
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2010.11.03. 10:05
Üdv a klubtagoknak és az oktatóknak !

Jól sikerült besíző kapruni tréningen vagyunk túl. Az eltöltött 3 nap bizonyította ,hogy igenis szükség van a
koordinációra a mozgás összehangolására a "kottára".
Öreg fejjel jelentkeztem a tréningre ,mondván "hátha ragad rám valami ". Ösztönös síelő vagyok immár sok éve,soha nem voltam sítanfolyamon. A pályákon lestem el a dolgokat
/ Az öreg mesterek mondták mindig az inasoknak "a szakmát el kell lesni " / Így kialakult egy " sajátos " stílusom.
Megtanultam a jót, és a rosszat is sajnos.
Mindenkinek szívesen ajánlom a Kanyarsí klub tréningjeit,
Mert tényleg egy átfogó képet kap a hóekétől a karcolásig !

Zárójelben mondom el /zúgolódtam is kicsit magamban az első napon,amikor hóekézni tanultunk ,minek ez !mikor én a "karcolás" miatt jöttem a haladókhoz !
Másnap aztán megértettem mindent,hogy mit miért csinálunk,
és ez a lényeg ! Nem lehet az 5 méteres ugrótoronyból fejest ugrani,aki csak hasast tud a medence széléről .

Köszönet az oktatóknak ,Lacinak és Pinyinek az önzetlen
munkáért !Sokat segítettek ,nem szégyen a fiatalabbtól tanulni,főleg az újabb lécek újabb technikáit .

üdvözlettel :zv
kanyarsiklub-074-resize.jpg
kanyarsiklub-082-resize.jpg
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2008.04.12. 17:58
GYEREKEK !!!
Metron b5-ön kivül is van élet !
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2008.02.08. 18:44
Sziasztok!
Ennyi BUBUT nem láttam még sipályán töketlenkedni!De hát műsor az kell a népnek, nem igaz? szerintem a szinvonal közelit a győzike show szintjéhez ,irtó szar de azért nézem .Van egy két nagy arc aki azt hiszi milyen k..va jól siel , és még oktatja is!Nem tudom mit csinálna egy kétméteres dioverővel egy fekete pályán ...valószinü hogy beszarna!
Több szakmai dolog kellene ,és kevesebb bulvár!!!
Elegem van a HÜTTE szakon végzett sielőkből!!!
Inkább nézem a versenyközvetitéseket.
zirciveterán
10 élménybeszámolót írt
10
16 éve tag
2008.02.07. 18:16
Hello mindenkinek !
Hát nagyon kéne a pályára ötven centi friss hó ,
akkor lenne király!Még Dachtsteinből (gossau ,Russbach)is idejönnének a labancok sielni !Emlékszem a régi szépidőkre amikor még nőnapkor is sieltünk és még a hóágyut fel sem találták.annyi hó volt ,mindenhol lehetet jönni!
Nem volt ratrak de volt zirci siklub ! Lelkes emberek profitorientáció nélkül tették a dolgukat!/gondolok itt SOOS LACI bácsira ,sajnos már nem él.Mürkl Lacibára,a Bittmannokra ,Mühlbauer testvérekre,és még sok régi öregre akik még 200-as levente léccel felvonó nélkül kezdték a sielést!
Először betapostuk a havat /az ifjuk ha nem tudják azt jelenti oldalazva felmentünk a hegyre/ aztán szépen sorban egymás után lecsusztunk kiélvezve a magunk által készitett pálya minden centiméterét! Az ütközés , sibaleset türelmetlenkedés ismeretlen fogalom volt akkoriban.Három négyszer lejöttünk azt eltelt a nap es mar sötét volt! Ekkor még megvolt a sielés meghittsége! Ma már csak a lecsontositott élvezet maradt!/Nem is adnék fevono bérletet annak aki legalább egyszer nem megy fel gyalog a tetejére !/A hegyet tisztelni kell!!! Kevesebb lenne a türelmetlen magyar a felvonóknál! Aki pedig beelőz a várakozó sornál ,annak a hátán eltörnék egy sibotot!
Ezekért a dolgokért utálnak bennünket szlovákiában és egy két helyen a világban!
Remélem lesz még jó hó februárban és sikerül megrendezni az elmaradt versenyeket,ezzel egy kis szint vive a hazai sisport életbe !
Sziasztok! Jó időt FRISSSSS havat!
z.veteran.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.