Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

mapex által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
mapex
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.10.28. 23:35
Jó a videó, sok dolog lejön belőle, köszi. Sokáig lehet csúszni egyhuzamban. Amúgy a felvonóknál volt sor? Mintha a pályák kicsit zsúfoltak lettek volna.
A síelős hangulatom már teljesen megjött a videók miatt, nem bírom ki január végéig! :)
Előzmény: (ivanpz 91759)
mapex
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.10.27. 08:58
Valóban nagyon profi, jó videó. Arról meggyőzött, hogy ez még nem nekem való, de remélem egyszer majd lemegyek rajta. Amúgy biztos van könnyebb útvonal is, csak a srácok extrémkedtek a kötéllel. :) Az az erdős rész is szuper lehet, úgy pattogtak ott, öröm volt nézni.
Anyának tuti nem mutatom meg, mert szívbajt kapna. :D
mapex
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.10.26. 22:43
Persze, érdekelnek a videók, ha nem nagy munka feltenni. :)
mapex
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.10.26. 21:59
Köszi a Google Earth tippet, szuper! :)
Mi hatan megyünk, abból talán ketten bevállalnák La Grave-et. Én biztosan nem. Max valami lankásabb domboldalon letérnék a pályáról. Tavaly Donovaly-n kipróbáltam és megtetszett a mélyhavas síelés.
mapex
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.10.26. 20:50
Én január 30-tól február 4-ig fogok itt síelni (buszos, travelexes út), szintén örülnék bárkinek, aki akkor megy. :)
Remélem amúgy, hogy a falu nem lesz annyira koszos és elhanyagolt, mint ahogy előttem írták... Bár a pályarendszer, a liftek a fontosak nekem.
Egyébként van olyan pályán kívüli síelési lehetőség, ami nem igényel nagy tapasztalatot és hatalmas tudást? :D
A La Grave részről azt olvastam, hogy elég durva.
mapex
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
Topik: Isola 2000
2009.11.16. 21:18
Sziasztok!
Január 29-től február 7-ig szeretnék menni egy haverommal Franciaországba síelni, a Mercantour völgybe (Isola, Auron). Az apartmanok nagyobb létszáma miatt (4-8 fő) szeretnék embereket "toborozni". A travelex.hu oldalon néztük ki az utat, meglepően kedvező árú szerintünk. Lehet máshova is menni, esetleg más utazási irodával, rugalmasak vagyunk ezen a téren. Az időponton viszont nem tudunk sokat módosítani az egyetem miatt...
Minden érdeklődőt örömmel fogadunk!
Üdv.
Peti
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.