Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

mr.steve77 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (14)Időben csökkenő Időben csökkenő
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.05. 18:08
Ma voltunk ezen a pályán :) Nagyon jó pályarendszer, kellemes haladó. A hó nagyon jó volt. Napközben a nap is sütött, délután elkezdett havazni. Ide még visszatérnék.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.05. 17:59
Oké most már mind tudjuk hogy nem lehet bérletet eladni vagy venni. Én ennek ellenére ha nekem valaki eladná simán megveszem, na persze hacsak nem fényképes. Nem kell sajnálni azért a sípálya üzemeltetőket, van ott profit rendesen. A lebukás veszélye csekély. Hol ők vesznek el tőlünk kicsit hol mi veszünk vissza. Pl nassfeld legutóbb mikor nem nyitottak ki a pályák mert akkora hó esett. Ami azt illeti pont ma láttam németeket ahogy bérletet adnak el.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.04. 18:06
ma sikerült kivégezni grosseck et. Nap végén gondoltam lejövök speierck csúcsáról a piros szaggatott pályán. A gond ott kezdődött mikor elfogyott a pálya :(
Kb. 1 órát bóklásztam az erdőben, végül sikerült kikeveredni a 2a-ra. A felső pályák jók voltak, de lent vízisí.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.03. 18:00
Nahh irány a szauna. Megnéztem de nincs kiírva hogy kell szaunázni.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.02. 22:18
Waxolni kell. Minden valamit tudó síelő vagy boardos tudja.
Óriási a különbség. Sőt az sem mind1 hogy vizes, jeges vagy porhó van.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.02. 21:11
Akik azért nem mennek be a szaunába mert hogy ausztriában az a szokás hogy meztelen kell lenni,hát közlöm hogy a szálloda nem fog szólni, max egy két osztrák furán néz. Eddig akárhányszor voltam még soha nem szóltak hotelben, kivéve az aquapark ban. Oda meg nem kell menni, az van itthon is. Pedig voltam már tirol tartományban is, és ott sem szólnak. Az aquaworld ben is persze ki ment panaszkodni :) természetesen egy német old di..... és nem is a szaunában volt a fürdőnadrág hanem a medencében.
Ami meg a szokásokat illeti, én nem kezdek el neki itthoni szaunában beszólni hogy ugyan vedd már fel a fürdőnadrágot mert itt az a szokás. Engem nem zavar.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
Topik: Obertauern
2014.03.02. 14:10
Érdekes hely ez az ober, szeretjük is meg nem is. Legtöbbször köd van, de biztos hó. Holnap érkezünk. Kiváncsi leszek.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.02. 13:38
Ha tudnátok hogy mikről beszélnek a németek egymás közt a szunázásokkal kapcsolatban, hát nem vagyok biztos hogy levetkőznétek elöttük. A legpervezebb nép. Sajnos ill nem sajnos ismerem őket, a szexuális szokásaikat. A legtöbb perverz sztori tőlük jön :) Csak ennyit erről. És az a legkisebb gond ha egy szottyad nyanya kukkol, de amikor már a szottyadt kövér pali nyomja a hájjas seggét a fejembe fuuuuuuuuu hánynom kell. legalább takarná el, de nem teszi.
Szóval kellemes szaunázást mindenkinek ausztriába :)
Amugy meg annyit hogy kimondott szaunavilágokba nem megyek, De ha a hotelembe vagyok, és 3an vagyunk a szaunába, én és a párom, meg bejön egy 3. nép Hát ott a jelenlévő többség dönt a szaunázási szabályokról. Többség dönt egység nyal....
God Bless You
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.02. 12:57
Okoska! Már miért bukna meg az érvényes bérlettel ? Nincs rajta fénykép.
Előzmény: (TKata 170768)
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.01. 15:30
Én mindig csak napi jegyet veszek, és így is volt már hogy el kellett adjam a bérletet mert felmentem és rájöttem hogy hulla fáradt vagyok már a 4. nap sielés után. Persze nem szabadna de hát mivel hülye nem vagyok hát eladom. Mi lesz szégyent hozok a magyar nemzetre haha, vagy letartoztatnak.
Szóval ne legyél palimadár add el a síbérleted ha már nem kell, senki nem lesz megkárosítva vele. Tudom vannak azok a tipusok, én csak birkáknak hívom azok beletörödnek a sorsukba, hát tegyék Ő dolguk.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.01. 15:21
Remélem az orosz társaság nem is fizetett ezek után. Mert én biztos nem fizettem volna, és még a szállodát is elhagytam volna. A magyarokat meg van mi miatt szégylni, nem ez miatt.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.01. 15:00
100% pamut akár csak a nadrág
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.01. 14:54
Sosem bagóztam szerencsére, elég gusztustalan egy szokás. Mindenki azt csinál amit akar amig nem zavar vele másokat. Ha meg a hüttében valaki a pofámba fújja a füstöt, ne lepődjön meg ha lecsapom.
mr.steve77
21 élménybeszámolót írt
21
13 éve tag
2014.03.01. 14:19
én mindig fürdőgatyában szaunázok, de főleg azért mert tilos. Lázadni jó :) Főleg mikor egy hotelban kiperkálok 150euro/éj per fő. Megnézném hogy ki basz ki a szaunábol mert fürdőgatya van rajtam. Azt meg nehogy már bemagyarázza nekem valaki hogy a fürdőgatya viselete egészségtelen, mikor ott a szaunalepedő is.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.