Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kopeczky Soma által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kopeczky Soma
1 élménybeszámolót írt
1
5 hónapja tag
Topik: Weinebene
2024.02.25. 22:24
Szombaton voltunk kint 1 napra. Többek közt amiatt is esett a választás weinebenere mert előtte nap esett 30cm friss hó, ami nagyon jót tett mind a pályának, mind a környékének, mert nagyon hangulatos volt. Én először voltam itt, de akivel mentem ő jól ismerte, ami sokat segített a tájékozódásban. Én annyira még nem vagyok profi síelő, de itt nagyon élveztem a pályákat és a “pirosokon” is könnyedén letudtam jönni. A hütték nagyon hangulatosak, a pályák mellettiek remekek egy-egy 15 perces szünetre és egy bambira. A parkoló melletti nagy hüttében pedig remek a konyha és az ára is elfogadható. De mindenkinek ajánlom, hogy 2 után menjen és akkor elkerülheti a tömeget. A pályákon amúgy nem volt nagy tömeg, és a lifteknél is csak 2 alkalom volt amikor várni kellett, de akkor se többet 1-2 percnél.
Én mindenkinek tudom ajánlani aki most akarja elkezdeni a síelést, vagy úgy érzi, hogy még szüksége van gyakorlásra, vagy egyszerűen szereti a hangulatos erdei pályákat amiken kitud kapcsolódni kicsit.
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.