Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Maszika által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Maszika
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.09.24. 17:50
Nem ér ekkora "tömegben" síelni! :) Én is menni akarok!!! :) Már csak kevesebb, mint 4 hónapot kell várnom...
Na nem baj, addig gyönyörködök a képekben és spórolok a forralt borra. Köszi, hogy megnézted az árát!
Maszika
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
Topik: Koralpe
2007.09.20. 17:20
Igen, sejtettem én is, hogy mindenki lelkesen örült a frissen hullott hónak és lelkesedésében gyorsan halad tova a pályán... 5 centire tőlem...biztos útban voltam... :)
Mi idén január 24-én mentünk, pont a szakadó hóesésben kecmeregtünk az autópályán 30-cal, amikor Karintia egyes részeiben áram sem volt a hóvihar miatt. Ez egy szerdai nap volt és gondolom hétvégén már mindenki síelni vágyott. Lehet, hogy a többi hétvége már nem volt ennyire nyüzsis. Ettől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat annak ellenére is, hogy nem mindegyik pályán tudtunk síelni. Tény, hogy a csákányos felvonós kék pályán nem voltak annyira sokan, hogy gondot okozott volna a kikerülésük, csak miután 5-ször egymás után lecsúsztunk rajta, kezdett kissé unalmassá válni a dolog. Az ülőliftes pályán meg azért volt kihívás az utolsó letörésnél... :)Meg ennek a pályának az alján volt a legjobb Hütte :)
Összességében jó hely, de nem leszek visszatérő vendég, mert még annyi felfedeznivaló pálya van Ausztriában... :)
Maszika
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
Topik: Koralpe
2007.09.19. 18:28
Ha sikerül, teszek fel képeket a hétköznapi és a hétvégi "tömegről". Hétvégén eléggé tele van helyibeli kamikázéval a pálya :) Ami engem speciel zavart egy kicsit...
hetkoznap.JPG
hetvege.JPG
Maszika
4 élménybeszámolót írt
4
17 éve tag
2007.09.19. 14:29
Powee!

Megnéznéd nekem, hogy mennyibe kerül a forralt bor a Hüttékben? Mi majd csak jan.21-én megyünk 5 napra, de már nagyon furdal a kíváncsiság, hogy mennyiért tudom meginni mindennapi betevő boromat :) Tavaly a Koralpe-n 3 Euro volt 2,5 deci...:(

Előre is köszi és jó síelést!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.