Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Blankusz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
Topik: Donovaly
2013.01.21. 14:24
Kedves Fórumozók, senki idejét nem szeretném rabolni, csupán KÖSZÖNETET szeretnék mondani a sielok.hu weboldalnak, amiért időt és utánajárást nem kímélve (még hétvégén is!!!) segítettek nekem egy Szlovák szállásfoglalásban! Nem csak egy informácíós oldal, hanem valóban azt a célt szolgálja, amiért ide kattint valaki: hogy a számára lehető legmegfelelőbb síeléssel kapcsolatos informácíóhoz hozzájusson és síeléssel kapcsolatos célját elérje. Köszönöm sielok.hu! remek csapat vagytok! Üdv. Blanka
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
Topik: Alpl
2012.12.26. 14:10
Kedves Péter,

2008-ban írtál nekem a ALPL nevű helyről. írtad, hogy egyik kedvenc helyed. Akkor nem jutottunk el, mert bokasérülést szenvedtem, és utána következő években szültem :). Most megint felmerült ez a hely, (ezúttal gyerekekkel mennénk van egy 1 éves és egy 4 éves kisfiúnk). Tudnál esetleg valami jó szállástippet ajánlani? eléggé árérzékenyek vagyunk, minden jó ajánlatnak örülünk! szerinted ott találunk magyar oktatót 4 éves kisfiúnknak? Köszi előre is! Blanka
Előzmény: (peter08 45149)
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2012.12.22. 23:21
Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy Jasna-n van-e gyerek síoktatás? minden info érdekel! Köszi, Blanka
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2010.12.02. 17:55
nem Német o-ban lakunk, Budapesten lakunk. csakhát a német weboldalt találtam meg előszőr. de ahogy az árakat elnézem, tulajdonképpen mindegy, nem?
Előzmény: (schuht 95691)
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2010.12.02. 13:42
Szia Gabi, köszönöm az infokat. kicsit zavar, hogy egy légtérben vannak az ágyak. nekem úgy írták, hogy van külön háló szoba és külön nappali... nekem egy emeleti apartmant említettek. a 3-as házikó emeltén levő apartmanjuk lenne szabad, mikor mi megyünk. még rákérdezek, hogy hány légterű, mert nekünk fontos (a gyerek miatt) a min. 2 légtér. minden esetre KÖSZI!
Előzmény: (schuht 95664)
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
2010.12.02. 09:58
Sziasztok,

érdeklődni szeretnék, hogy valakinek van-e tapasztalata ezzel a szállással kapcsolatban: http://www.alpenferienhaus.de

a 2-es apartmant ajánlják nekünk!

jó szállás?

köszi előre is!
Blanka
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
Topik: Alpl
2008.01.15. 14:59
Nagyon köszönöm a kis tájékoztatást.
remélem, hogy jól fog telni, nagyon várom már :) szerintem át fogunk ugorni a javasolt helyre is :)
ha még bárkinek van valamilyen tapasztalata, szívesen veszem. emailt pedig az fblanka@yahoo.com-ra várok :)
köszönöm
Blankusz
8 élménybeszámolót írt
8
19 éve tag
Topik: Alpl
2008.01.15. 08:02
Sziasztok!

némi infora lenne szükségem ezt a sípályát illetően. Februárban megyünk oda 3 napra, érdekelnek a lehetőségek,mennyire hóbiztos? nagyon sokan szoktak lenni? van-e fél napos jegy (valószínű első nap dél körül érünk oda)? éttermek mennyire drágák?
volt már valaki arrafele?
mint tapasztalat megírását szívesen veszem! előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.