Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

hóbagoly258 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
hóbagoly258
2 élménybeszámolót írt
2
12 éve tag
2014.02.06. 11:46
Már harmadik éve járunk ide főleg az ingyen síbérlet és a kitűnő szállás miatt. Különösebben nekem se volt problémám a pályával. El is hinném hogy minden az időjárás miatt van, csak az a bökkenő hogy tavaly és tavaly előtt is voltunk,tehát van némi összehasonlítási a alapom. Volt kevés hó, volt hóesés is, és valahogy mégis sokkal jobbnak éreztük a pálya minőségét. Sok emberrel beszéltem akik ugyan így már több éve idejárnak (idén ebben az időszakban szinte csak magyarok voltak)és senki nem volt megelégedve. Ennek ellenére összességében mi is jól éreztük magunkat, de a véleményemet megerősítve másokéval, fenntartom.
Előzmény: (szendre 168945)
hóbagoly258
2 élménybeszámolót írt
2
12 éve tag
2014.02.03. 12:11
Január 27-tól febr 1 ig voltunk. A pályákat egyáltalán nem kezelték. Helyenként szűzhó volt máshol meg kiálltak a kövek. Ratrakot csak elvétve láttunk. Bezzeg mikor elkezdett esni a hó a hóágyúkat is bekapcsolták, azzal verették a környező fákat, még véletlenül se a pályát. Nekem eléggé kiábrándító volt. Már harmadik alkalommal voltunk itt de ilyen pocsék még nem volt. Szinte csak magyarok voltak,nem szeretném hinni hogy ez volt a lazaság oka! Az a néhány ezer ember aki most itt megfordult nem biztos hogy még egyszer visszajön...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.