Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

akos1 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
akos1
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2009.12.28. 20:42
azért ez is érdekes a feltételeknél:A foglalásnak regisztrációs költsége van. Ennek összegéről az érvényes Regisztrációs kód megadását követően kap tájékoztatást az időpontfoglalás során, az időpont kiválasztása és a személyes adatok megadása előtt.

nem csodálom, hogy kétkedve álltok a dolog előtt...
nem véletlen, hogy ilyen kacifántos ez az egész, valami még tuti rejlik benne.... hiszen magyarok próbálnak magyaroktól pénzt kicsikarni.
Elnézést, akinek nem inge, úgysem veszi magára ugye, de sajnos ez a szomorú "magyar valóság" és nagyon nagy százalékban igaz....tisztelet a kivételnek, bárcsak több lenne már!

Jó havat mindenkinek!
Ákos
Előzmény: (maximus* 77745)
akos1
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
Topik: Normafa
2009.01.20. 22:42
Sziasztok!

Én anno, nem tudom hány éve, még tényleg kisgyerekként, "élvezhettem" a kivilágított, tárcsás felvonós pálya örömeit.Nagyon nagy élmény volt, és a fiamat is ide vittem legelőször 3 évesen.....( 6 éve ), mert ugye ez volt(most is), van legközelebb.....
És minden télen elgondolkodom, hogy miért is nem épült, épül újjá ez a hely.......
Nem tudom hol kellene elkezdeni....
De tényleg nagyon jó lenne!!!
akos1
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.12.25. 10:46
Sziasztok!

Valaki tudja esetleg, hogy a két oldal átjárható már újból? Mert tavaly nem ment az északi oldalon a legfelső felvonó.....és most sem úgy tűnik a honlapjuk alapján, mintha működne....

Jó havat mindenkinek!!!

Ákos
akos1
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2008.12.25. 10:45
Sziasztok!

Valaki tudja esetleg, hogy a két oldal átjárható már újból? Mert tavaly nem ment az északi oldalon a legfelső felvonó.....és most sem úgy tűnik a honlapjuk alapján, mintha működne....

Jó havat mindenkinek!!!

Ákos
akos1
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
Topik: Hochkar
2008.02.04. 18:48
Szia Zsazsa, megvan még esetleg a jegy?

Vagy valakinek nincsen véletlenül "lízingelhető" bérlete Hochkar-ra??
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.