Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

doomerman által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (16)Időben csökkenő Időben csökkenő
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.02.24. 21:55
Üdv!

Az ilyen sajnálatos eseményeken kívül milyen volt a sielés, szendre? Igaza 90cm hó?

Gábor
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.02.21. 22:39
Üdv!

Ittvannak napra lebontva a keresett képek!

http://dreilaendereck.it-wms.com/archive/archive.php?cam=1

Remélem segítettem!

Gábor
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
Topik: Tarvisio
2008.02.18. 19:59
Üdv!

Tarvisio nagyon jó választás! Sajnos szállásról nem, de a "terepről" sok információval tudok szolgálni!

3 pályája van, az elsőn minden megvan, ami szem-szájnak ingere. Lankásabb pályák az alján, keményebb pályarendszer a tetején, ahonnan csak fekete pálya hoz le. Az idei felújítások óta a felvonók nagyon rendeben vannak, kellően gyorsak, a pályák jók. Innen át lehet sielni a kettes pályára, de busszal/kocsival is átmehetünk.

A kettes pálya, a Monte Lussari a legjobb pálya szerintem... Nagyon hosszú, nagyon jól karbantartott pálya, meseszép kilátással! A felvonó villámgyors kabinos!

A hármas pálya (Sella Neva) teljes egészében kék, itt még nem is voltunk soha. Erről nincsenek infóim.

Ha jót akasz sielni, Tarbvisiót nagyon tudom ajánlani!

Remélem, segítettem, hasznos volt az infó!

Gábor

U.i.: Itt láthatod a kettes, Monte Lussari pálya épen aktuális állapotát:
http://en.hribi.net/webcam/monte_lussari/68
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.02.15. 19:02
Üdv!
Köszi! Bár emlékezni lehet nem fog.. De úgy talán, ha mondod, hogy az ikrek! :D

Jó sielést! Majd beszámolót írj!

Gábor
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.02.10. 00:29
Hali!

Ilyen szünet természetesen előfordulhatna, ha nem lenne hó, de akkor is eljönnétek, csak nem sielnétek, hanem innátok mint a hülye :D! De most rengeteg hó van, ez már egy darabig 30 fokban sem olvadna el! Úgyhogy no para!

Gondolom a Faker-See városka határán lévő Dorhotelben fogtok megszállni! Hidd el annál nem is kell jobb hely! Nagyon színvonalas! Jah és üdvözlöm a pincércsajt :D!

Pénzről meg, én 100 eurót vittem költeni, ebből ugye első nap lemegy 35, a kaukció, meg takarítás, de ebből utsó nap 30-at visszakapsz! 150 euró már annyira elég, hogy sok is!:D Úgyhogy a 2 között javaslok...

Jó sielést, meg minden!

Üdv,
Gábor
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.02.04. 19:29
Üdv!
ÚhuhuhuuurIsten mennyi hó esett! De irigyellek benneteket! Így már tuti tökéletes lesz a sielésetek!:D
Üdv,
Gábor
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.02.01. 19:45
szendre!
Most meg én irigyellek! :) Nagyon visszamennék még egy pár hétre:D nagyon jó volt. Jó síelést kívánok akkor neked hét hét múlva!
A beszámolót nincs mit, majd én is kérek tőled!
Üdv, Gábor
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.28. 18:11
Üdv Mindenkinek!
Tegnap jöttünk haza Ausztriából sítáborból. Egykis élménybeszámoló:
Az első napot (szerda) DreiLändereck-en töltöttük, igaz a hójelentés, tényleg 40-70cm hó van. A pálya nagyon jó, csak délutánra jegesedik és buckásodik egy kicsit. A következő 2 napon Tarvisioban sieltünk, elsőben az 1-es pályán, amiről csak feketén lehet jönni. A tavalyi lassú régi felvonót lecserélték a tetején, ez kellemes meglepetés volt, és egy NAGYON lankás kék pályát is csináltak, amihez egy futószalagszerű felvonóvisz, ezt az élmény miatt érdemes kipróbálni :). Második napot a nagy pályán, a Monte Lussarin töltöttük. Nagyon jó az egész pálya, végig nyitva van és hó is van dögivel. Tarvisiot mindenképpen érdemes kipróbálni, aki Arnodsteinen siel. Az utolsó nap visszamentünk DreiLändereckre. Ekkor volt a Jägermeister party és elég sokan voltak, meg verseny volt úgyhogy szélességében egy szakaszon a fél pálya le volt zárva. De aznap megnyitották a nagy pirossal párhuzamos fekete pályát, így mostanra minden pálya működik. Ez a nap is kiválóan telt, kisíeltük magunkból azt a kis erőt ami még maradt bennünk a végére!:D
Nagyon jól éreztük magunkat, kár hogy ilyen hamar eltelt ez a szűk egy hét :( . Nagyon jót síeltünk és már alig várjuk a jövő januárt :D!!!
Aki még most készül, annak jó síelést, és legalább ilyen jó pályát és havat kívánok!

Gábor
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.20. 14:09
Re!

Tudom, hogy elég off, de nem tudjátok, Tarvisioban a Monte Lussarin működik a teljes völgylesiklás, vagy csak a fél pálya van nyitva?
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.19. 10:16
Biztosan találkozunk! Egyébként honnan jösztök a csoporttal?
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
Topik: Tarvisio
2008.01.18. 13:20
Üdv!

Mieza punnyadás?:D Már egy ideje semmi bejegyzés! Pedig 120cm hó van!!!!

Egyébként nemtudjátok, a Lussarin működik a teljes völgylesiklás?
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.18. 09:29
Tegnap 25cm új hó esett, így már 70cm/35cm a hójelentés adatai szerint! Már alig várom a keddet!!!!:P
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.16. 19:47
szendre: Úgylesz!:D Most is esik egyébként a hó!

Viri: Honnan írsz? Lehet ismerjük egymást:D?

A szánkópálya tudtommal (hu.bergfex.com) nem üzemel, de én még csak 2 éve láttam üzemképesnek!

Jó havat mindenkinek!
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.15. 21:34
Pedig nem lenne rossz...
Jövőhét kedden megyünk! Már aligvárom!emélem sok hó és jó idő lesz!:D
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.13. 19:27
Üdv!

Akit érdekel, itt van a TV2 Sí-kalandjárat legújabb adása, benne Arnoldsteinnel!

http://webcast.tv2.hu/kalandjarat/

Csak azt fűzném hozzá, hogy engem még egyszer sem vártak zsíroskenyérrel meg forraltborral Faker-See-ben! :D

Amúgy szakad a hó!!!!!!!!!!
doomerman
16 élménybeszámolót írt
16
16 éve tag
2008.01.04. 19:22
Üdv!
Mi jan. 22-én megyünk a gimivel. Remélem okés lesz a síterep, mert tavaj elég tré volt, akkor január elején mentünk és nem igazán volt tél. De ahogy látom most elég sok hó van és remélem addig még Holle anyó megrázza a ruháját egy párszor :)! Amúgy nagyon szeretem ezt a pályát, nekem a csúcs tavaj előtt volt, akkor rengeteg hó volt, egyesek szerint az utóbbi évek legjobb tele volt. Át szoktunk menni 2 napra Tarvisióba, tavaj a Monte Lusarira mentünk (idén is oda fogunk asszem), annak is csak a teteje volt síelhető, igaz az szuper volt!
Jó síelést mindenkinek!
Üdv!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.