Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

yodacsoda által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (92)Időben csökkenő Időben csökkenő
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Topik: Nassfeld
2007.11.18. 10:05
januar vegere is tervezunk utat valamerre... de hogy hova megyunk még meg hogy kikkel nemtudjuk... lehet valami szervezett ut kereten belul mennénk vmi csoporttal... esetleg valami ajanlas?
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Topik: Präbichl
2007.11.18. 10:03
egyuleses liftnel levo palya valoban rendben van... mikor kiprobaltam nagy vihar volt meg felho... orromig sem lattam... nagy ugy meginkabb izgalmas volt... :))) de még élek! :))
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Topik: Nassfeld
2007.11.03. 10:27
mi vegul dec. 26-án megyunk de akkorra mar ebben a szallodaban nem volt hely, igy masfele kerestunk es kaptunk szallast 55€-ert naponta felpanzioval, szaunaval, egyebekkel... Kivancsi vagyok milyen lesz, nem voltam még NAssfeld-ben... Sajnos csak 2 nap sielesre lesz lehetosegunk, az idonk tobbet nem enged, majd januar vegen tervek szerint 1 het, de arra meg otletunk sincs hogy merre menjunk...
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Topik: Nassfeld
2007.10.30. 21:54
Szia Doki40!
Mi is december elejen megyunk ki terveink szerint NAssfeld-be es mi is a Sonnleitn hotelt neztuk ki... Hallottal-e valami pozitivat vagy negativat a hotellel kapcsolatban? Tudjatok mar melyik hetvegen mentek ki? Mi 4-en megyunk es vagy karacsony elotti hetvegen vagy azelottin megyunk nagy valoszinuseggel...
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2007.10.28. 07:56
akkor megnyugodtam! a helyzet az hogy egy 7-es kemenysegu Blizzard helyett vettem ezt... az ugyanis a 2. szezonban szétnyilt... pedig nem is adallat modjara sieltem vele... remelem ez azert kicsit tovabb tart majd, nem akarnék 2evente lécet venni...
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2007.10.28. 07:51
Austria, Hervis... lenyeg a lenyeg hogy azert olyan rossz vételt nem csinaltam... legalabbis nagyon remelem! Vagy megsem volt tul jo vétel??
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Topik: Innerkrems
2007.10.27. 21:52
:) itt tanultam meg sielni 96-ban... kellemes emlekek, akkor nagyon tetszett a hely... mai tudassal nemtudom mennyire tudnam elvezni egy heten at a helyet, de nekem tetszett anno nagyon!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2007.10.27. 21:03
Sziasztok!
Vettem egy fent emlitett lécet de sehol nem talalok rola semmilyen leirast.... A boltban a srac azt mondta jo lec... Ismeritek, hallottatok mar rola?
atomicracecarbon.jpg
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2007.01.03. 13:40
Osztényi Endre oktato is kint van Bellamonte-ben, a hoviszonyokrol semmit nem tudok egyelore :(
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2006.12.03. 21:12
menyasszonyom, es szulei 12 eve jarnak oda minden evben.... ez szerintem mindent elárul...
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2006.09.25. 10:48
Masok szerencsesek voltak vele es eskusznek rá, de ez lutri, azert mondom, légy vele szerencsés és jo csuszasokat hozza! :)
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2006.09.25. 09:00
Ellenben olcson adják! :)
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2006.09.24. 10:19
Erre a kerdesre nagyon nem lehet valaszolni, de inkabb sehogy... Eleg kevesen vannak azok aik minden ismertebb markat mar ki tudtak probalni, igy javareszt csak a mar kiprobalt 1-2 markarol tudunk nyilatkozni... Igy en a Blizzard-ot ajanlani nem fogom, mert negativak a tapasztalatok, de lehet van aki arra eskuszik... Vegyel penztarcadnak megfelelo lécet, lehetoleg ne a legolcsobbat es szerintem meg leszel vele elegedve. Kesobb persze ha mar jobban megy a sizes, akkor vegyel dragabbat... Bár nem mindig ervenyes az hogy a dragabb a jobb...
Udv!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2006.09.24. 09:16
Megvan az idei idopont is!!! Januar 27-tol Februar 3-ig Bellamonte!!! Mar most alig birok magammal, ha csak visszagonolok az elozo evekre es az elmenyekre!!! Aki teheti menjen el egyszer Bellamonte-ba, es garantalom hogy minden evbe vissza akar majd menni!!!
Engem is "megfertozott a hely" de nem bánom!!! :)
Udv!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2006.09.24. 08:29
Ha javasolhatom Blizzard-ot ne... Nekem egy XO7-esem volt... A 2. szezont mar félig szétnyilt léccel csusztam... Csalodtam benne nagyot! Szoval en nem ajanlom, de ha te megis a Blizzard-ot valasztod, sok szerencset hozza!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Topik: Präbichl
2006.01.23. 18:03
Sziasztok!
Nekem is volt részem ehhez a terephez egy egynapos röpke csuszasra par hettel ezelott... Nos, nekem nagyon tetszett! Nagyszeru 1, max 2 napos terep! Bemelegito csuszasnak a jobboldali rendszert valasztottuk mint utolag kiderult a baloldali kisebb hegyre kellett volna mennuk.. De hogy ezt tetézzük, rogton masodik csuszasra sikerult elkeverednunk a francia 1szemelyes felvonohoz... Baromi lassu, es nagyon hideg volt rajta... A felvono felso szakaszat meg sem emlitem mert az remalom volt.. Eros szel havazas, es a palyat sehol nem lattam... Utanna kemeny gyaloglas a viharos szelben, majd szembetalalkoztunk egy nagyon meredek, porhavas lejtovel... (hangsulyozom az idei 2. csuszasom alkalmaval) Na ott a beszarasmérő mutatója eroteljesen kilengett!! Oldalazva de lejottunk rola... Bár hogy ne csak en legyen ekkore bena... Azertz mindenki megallt egyet gondolkodni hogy akkor most hogy is kellene onnan élve lejutni!:) Vegulis lejottunk nagy nehezen, utanna termeszetesen hütte és forraltbor!:) Mi is az elso kis huttebe mentunk be, ahol magyarul szolgaltak ki ami nagyon tetszett is... A forraltbor jellemzeset inkabb hanyagolom... Szerintem kritikan aluli.. De ez az en velemenyem... Foleg akkor durrant be az agyam amikor latom hogy a kislany mikróba löki a forraltbort... Az egy gyilkos!
De mindent osszevetve kellemes 1-2 napos terep!:)
Udv!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
Topik: Chamrousse
2006.01.08. 15:12
Szia Kati!
Ugy nez ki akkor egy turnusban fogunk utazni... :) A helyrol sajnos nem tudok semmit, igy engem is erdekell majd a topic tovabbi bővűlése!:)
Udv!
Tamas
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.25. 16:39
Nagyon kalssz képek! Az egyik már háttérként is figyel az asztalamon jol, utolagos engedelyeddel! :) Biztos szuper lehetett! :) En szerdan megyek Präbichl-be, remelem jo idonk lesz!
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.20. 22:47
Eletem elso sielesenel elkovettem a hibat es jol, amugy emberesen beoltoztem az akkori overal-om alá... Nos... az elso 2 perc rendben volt, utanna viszont... huh...
kint a felvonoba ahogy beultem..
alig vartam hogy lejojjek a gyerek(tanuulo palya) aljara es dobaljam le magamrol a ruhakat... Nos akkoriban felvettem egy atletat, arra egy polot, arra egy pulcsit, majd egy thermo pulcsit... erre jott az overal..
lantre volt egy cicanaci, mege gy melegito also...
Gondolom mondanom sem kell hogy ott lent vizilabda mérkőzés kezdődött 10 perc utan... :)
Ami mar evek ota bevallt nekem... az a naci alá egy kb fele-fele aranyban pamut-muszalas naci, sizokni, es a nadrag... Ennyi.
Fent is hasonlo a helyzet... (neha atleta) 50%-50% pamut-muszal sportgarbo, es rá, csak nagyon ritka esetben egy polo, de csak ha elviselhetetlen a hideg... Es rá a kabát... ennyi...
Az elviselhetetlen hideg alatt a -18 -20 fok es ez alatti homersekletet ertem... Sajnos iden januarban volt ra pelda olaszban elég rendesen... Akkor ruhaztam be egy maszkba is... Miutan az arcom mar fajt a hideg miatt...
Ami meg fontos... Mist legyen muszalas is egy kicsit a cucc, ne csak pamut? Egyszeru... ugye sieles kozben mozogsz, izzadsz... Hiaba van lélegző kabatod, nadragod, ha az alatta levo cucc nem engedi ki magabol a nedvesseget hanem magaba zarja mint a csak pamut cuccok... Ha pamut-muszalas a cucc akkor nem kellemetlen a testednek, ugyanakkor engedi parologni a nedvesseget is.
En ezert tartom fontosnak hogy az aláruha ne legyen csak pamut...
De szerintem az elso nap utan majd kitapasztalod te magad hogy mi szamodra a legmegfelelobb! Ha veszel 1 tiszta pamut meg egy 50-50%-os garbot, meglatod melyik valik be jobban... Es nem nagy beruhazasok ezek... 1-2ezer Ft..
Hat kb. roviden ennyi...
yodacsoda
92 élménybeszámolót írt
92
18 éve tag
2005.12.20. 22:38
Nincs mit... 1500... :)
következőutolsó
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.