Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Zsorzsi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.20. 11:19
Bunge! Nekünk nem csináltak fénykémet és nem is kértek. Igaz a családban nincs 8 év alatti gyerkőc, úgyhogy erről nem tudok semmit . Kauciót sem kellett érte fizetni, eldobható a síbérlet, csak kapsz egy papírt amit magadnál kell tartani. Ennyi.

Aki az Intersítől kapott kedvezményt annak üzenném, hogy a miénkre még az volt írva, hogy San Vitoban a főtéren lévő faházban lehet megvenni a bérletet. Amikor mi voltunk akkor az értékesítés már nem ott volt. A fő úton Borca felé haladva a 92/94 szám alatt található turinform irodába költöztek.
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.17. 11:57
Kedves Dietrich! Nem azt írtam, hogy megy oda autópálya, hanem azt hogy mi Olaszországban nem mentünk autópályán, mivel ismerek olyat aki Olaszországban is ment autópályán és Cortina volt a cél.

A másik, károghatsz, hogy nem jó a síbusz, de optimális esetben nem kell ilyen helyekre menni. Mellesleg itthon sincs mindenkinek autója mégis el lehet jutni mindenhova.
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.16. 12:36
Jó utat és persze jó havat nektek! :)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.16. 07:50
:) Mi Fehérváron lakunk, ezért nekünk az útvonal 8-as ut -- határ Rábafüzes -- Fürstenfeld -- A2-es autopálya -- A10-es autópálya -- Lienz -- határ Sillian -- aztán azt hiszem S51-es út. Mi Olaszországban nem autópályán mentünk, de az út tökéletesen karbantartott volt.
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.15. 17:18
SG! Mármint ugye az odautra gondolsz? :)
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.14. 19:03
Sziasztok! Ma jöttünk haza Cortináról. Mariann, az a kék pálya tényleg szuper. Snoowgirl a mi csak a síbuszokat használtunk. A szállodában adtak menetrendet, reggel 8-10ig délután 15-17 viszonylag gyakran (15-20percenként) járnak a buszok Borca-ról indulnak és Passo Falzarego-ig. Ha Misurina akartok menni akkor a buszpályaudvaron le kell szállni kb 2 percre indul egy kabinos azzal lehet felmenni. San Vito-i pályákhoz is megy busz Borca-ról.

A pályákra egy rossz szavam sem lehet. Tökéletesen karbantartottak, szélesek és tényleg mindenki megtalálja a tudásának legmegfelelőbbet.

Valamelyik fórumban olvastam (lehet hogy itt :) ), hogy milyen drága. Mihez képest. Szerintem elfogadható. Egy kávé 1, capuccino 2, tea 2 euro. Egy adag sültkrumpli 3 egy szelet süti 3-3.5 euro a hegyen.

Azoknak akik mostanság járnak arra, probáljátok meg még ausztriába teletankolni az autot Lienz 0.9 Cortina 1.2 egy liter benzin. :)



Egyénként mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyszerű hely, biztos még visszatérünk!!

Jó havat és utat mindenkinek aki ez után megy!! :):):)
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.06. 20:47
Snoowgirl, mi holnap indulunk, a szállás szintén ott. Úgyhogy frissen tudok majd beszámolni.
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2009.02.05. 13:41
Szia Mariann!

Írtad a kék pályát ami Tofanaról indul, a térképen úgy látom hogy átmegy fekete pályába, ez igaz? Vagy csak nem látom jól. Előre is köszi
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
Topik: Petzen
2009.01.29. 13:58
Titan-23! Sajnos idén még nem voltam kinnt, de ahogy nézegettem a webcamokat van hó. Szerintem jó kis pályák vannak. Tavaly a kék pálya nem volt végig síelhető a kevés hó miatt, de a fekete igen és az sem annyira durva. Egyébként a hosszú kék pályára nem igen lehet mondani, hogy széles. Szerintem a próbát megér, nekünk nagyon tetszett.
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.09.23. 15:17
Előre is köszönöm szépen!
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.09.23. 15:08
Szia!

Köszi, hogy visszaírtál. :) Pultos vagy felszolgáló (igazából ez a szakmám). Sajnos síoktatónak még kevés vagyok. :) De szívesen foglalkoznék gyerekekkel is.
Zsorzsi
12 élménybeszámolót írt
12
16 éve tag
2008.09.23. 10:57
Sziasztok, téli szezonra tudna nekem valaki biztos Ausztriai állást ajánlani?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.