Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

humberto által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
humberto
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
Topik: Visegrád
2010.02.07. 20:58
A tolókaros lift engem is egyszer kirántott a kötésből... egyszer meg majdnem az egyensúlyomból is. Pedig csákányosba/tányérosba már csukott szemmel szállok be, akár félpályán is.
A szombat éjszakai síelés után még mindig fáj a derekam, de azért meg lehet szokni.
humberto
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.01.22. 23:43
Ma voltunk egynapos villámsíelésen Stuhlecken. Megérte, az egész út valóban 3 óra alatt kényelmesen teljesíthető (Budapesttől).
Minden lift nyitva volt, a pályák jók, néhol jegesek picit, de nem vészesen. Fűcsomókkal nem találkoztam, apró kövekkel igen, de csak nagyon elvétve.
A kék pályákat gyakorlatilag délre széttúrják és nap közben nem ratrakolják; a pirosak viszont egész nap jók, nem buckásak.
Szóval nem kell félni, van hó, az a 25cm elég gyászosan hangzik, de a hóágyúknak köszönhetően mindig van.
Mindenkinek jó síelést!
humberto
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.01.20. 23:54
Köszönöm!
Előzmény: (maci-laci 81010)
humberto
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.01.20. 20:53
Üdv!
Kérdésem az lenne, hogy Stuhlecken az egész napos jegy (a 34.50€-s) érvényes-e az éjszakaira, vagy csak du. 16:00-ig. Mivel a neve "egész napos", így logikus lenne, hogy szó szerint az, de a honlap árlapjából nem így értelmezem...
Szóval hogy van ez? :-)
Előzmény: (rebka 80990)
humberto
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.01.06. 20:41
Nem érdemes, mert van olyan kapu, amelyik máshogy csipog a kedvezményes jegynél, és ha feltűnően idősebbnek nézel ki, akkor ellenőriznek.
És akkor veheted meg a felnőttet is, ha síelni akarsz.
Tehát spórolás helyett duplán fizetsz, és még a magyarokat is égeted... szerintem ne!
Előzmény: (WiLLiAmN2o 78420)
humberto
6 élménybeszámolót írt
6
14 éve tag
2010.01.06. 18:33
András115!
Ha csak egy napra mentek, akkor szerintem nem érdemes a Semmeringnél messzebb menni, de ha pár napra, akkor szerintem a leghóbiztosabb síterep még mindig a Hochkar ( https://sielok.hu/siterep/hochkar/ ).
Nincs messze, nem drága és gyakorlatilag mindig van hó. Ez főleg most lényeges, elég tré a tél eddig.
A pályákat aránylag normálisan karbantartják, a lifteknél nincs tolakodás... szóval szerintem nem rossz hely.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.