Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

alex69 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Visegrád
2018.02.28. 08:14
Sziasztok, újra szeretném kifejezni óriasi tiszteletemet Gudbrodéknak es persze az egész csapatnak akik Nagyvillámon dolgoznak. Fantasztikus körülmények, abszolút profi hozzáállás és kiemelném nagyon kedves segítökész személyzetet! Nagyon szeretünk hozzátok járni, és megyünk pénteken is a Gleccser partyra.
István Párkányból
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Dobogókő
2018.02.22. 07:54
Nem tudom nire vartok Dobogókön, aszt hiszitek ha egy szer hetente meg van ratrakolva a sípálya akkor az már elég??? Minimum naponta egyszer kellene, így alig lesz vendégetek, mindenki a Visegrádi Nagyvillámon fog kikötni, mert ott viszont a pályákkal profi modon törodnek.
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Dobogókő
2013.03.17. 08:44
Sziasztok.
Tegnap voltunk sielni Dobkőn, egy par eszrevetel:
1.A ratrakolas szerintem nem volt rendesen elvegezve, ha a ratrak egyszer vegig megy a pályán az meg nem ratrakolás!
2.Az also szakaszon hosszu mély árkok voltak ami szerintem a ratrak rosz kezelesevel keletkazet!
3.Nagyon szeretem Dobogokőt, főleg telen, de szerintem a palyakezelesre jobban odakellene figyelni.
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Dobogókő
2012.02.15. 14:36
Mi is voltunk síelni Dobogokőn, 20km-re lakok Parkányban.
A körülményekhez és a csapat technikai felszereltségéhez, tudásához képest ez a pálya nagyon jó. Vasárnap reggel felkeltem 8órakkor kinéztem az ablakon és azt mondtam gyönyörü napsutéses fagyos reggel, jó volna eggyet síelni.
Fél óra mulva már a sípálya tetején altunk. Kérdezem én, nem szép az ha az ember ilyet meg tud tenni!!! itt a karpát medence legmelegebb részén?
Egy előttem szóló nehány szavát ismetelném mert nagyon jol megfogalmazta:

Mindenféle megbántás nélkül, talán a legjobb tanács, hogy mindenki keressen tudásához és felkészültségéhez mérten megfelelő síterepet!

ELISMERESEM a dobogokői sípalya csapatának hogy ilyen körülmények közt egy jó pályát tudnak a síelöknek nyujtani.
Köszönjük és megyünk ujra.
Hajra Dobogokő.
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Dobogókő
2012.02.12. 07:43
Köszönöm
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Dobogókő
2012.02.12. 07:18
A hivatalos Dobogokoi honlapon nem talaltam
Előzmény: (alex69 134082)
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Dobogókő
2012.02.11. 23:17
Sziasztok hol lehet palyaberletet vasarolni
alex69
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Dobogókő
2012.02.07. 19:07
Pénteken és szombaton megyek én is dobogóköre síelni, nyáron jártam ott de télen még nem. Hihetetlen hogy 18km-re Párkánytól van síelési lehetöség.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.