Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Protak által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Protak
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2010.07.26. 11:59
Nekem is volt szerencsém itt egy hetet eltöltenem. A pályák nagyon jók. Az esti élet is nagyon jó a pályák mellett minden nap volt kis buli ahova menni lehet ha az embernek kedve van hozzá. Az emberek kedvesek bár az én meglátásom alapján nem igazán szeretnek a francián kívül egyetlen nyelven se megszólalni. Én egyetlen dolgot hiányoltam az ottlét alatt az pedig az éjszakai síelés lehetősége volt. Az nagyon jó lett volna ha lett volna rá lehetőség. De összességében csak pozitív gondolatok maradtak meg benne az ott töltött egy hét után. És elég sok magyarral is találkozhat kint az ember pedig azért nincs olyan közel.
Protak
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2010.07.26. 11:44
Szerintem nagyon fontos, hogy ha az ember ráveszi magát arra, hogy elmenjen síelni akkor nagyon fontos a jó a biztosítás. Szerencsére velem még nem történt baleset de nem egy olyan emberrel találkoztam már aki törést és még sok egyéb balesetet szenvedett el. Szerencsére akiket ismerek és ilyen történt velük mindig volt biztosításuk, így nagyon jól jártak, mert az fedezte a költségeket és így nem kellett nekik komoly összegeket kiadni azért, mert például gipszelni kellett egy kezet vagy lábat. Szerencsére itthon egyre több az olyan biztosító ami nagyon sokféle konstrukciókat kínál fel az ügyfeleik illetve a leendő ügyfeleik számára azzal a céllal, hogy minél többen menjenek hozzájuk. Szerencsére ezek a cégek nagyon sok konstrukciókat kínál és így minden ember a lehető legjobbat tudja a számára kiválasztani mivel el tudja dönteni, hogy az ő céljainak mi a legmegfelelőbb.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.