Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bóbita8 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bóbita8
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2015.01.31. 14:43
Ma délelőtt jártunk itt először, mert szép időre volt kilátás és hozzánk közel van a hely (Sopron). Kellemes volt, az egyszerűségével, az árával, a napsütéssel.
Bóbita8
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2013.03.23. 09:53
Kedves Karesz!
Köszönjük. Mi is Neked köszönhetően ismertük meg Fanningberget. Nyáron voltunk Nálatok és Te ajánlottad a helyet. Ennek már sok éve, de azóta oda járunk síelni.
Minden jót, sikereket kívánok az élet más területén is!
Bóbita8
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2011.02.13. 09:05
Sziasztok!A hét közepén megyek Fanningbergre, Obertauernbe. Van valakinek infója ezen pályákról ebben a hóinséges időben?
Kicsit tartok tőle, hogy mi vár rám az elmúlt napok "tizenfokjai" után.
Bóbita8
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2011.01.04. 21:27
Fanningberg nagyon jó választás. Szerintem mindenki talál magának megfelelő pályát, hüttét. Évek óta ide járunk. A környező falvakban is nagyon jó, megfizethető árú szállások vannak.
Az angolt is beszélik. Úgyhogy tudom ajánlani.
Bóbita8
5 élménybeszámolót írt
5
14 éve tag
2010.03.02. 11:13
A hétvégén voltunk Fanningbergen. Csütörtökön jó pályák, kellemes síelés, pénteken Turracher Höhe csodálatos volt (még eddig nem jártam ott), hóesésben, de jó pályákon síeltünk. Szombaton Fanningberg újra (ami a kedvencem egyébként), de szörnyű volt. Az éjjel esett friss hó buckásodott, nem tudtam élvezni. Barátaink Obertauernben voltak, de a helyzet hasonló. Plusz fokok voltak, kicsit olvadt. De a hétvégére talán újra jó lesz! Jó síelést!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.