Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Árva Péter által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Árva Péter
6 élménybeszámolót írt
6
22 éve tag
2001.12.12. 19:20
Én csak azt nem értem, miért nem privatizálják az itteni pályákat, vagy ha megtették, miért nem foglalkoznak velük európai módra?
A legjobb példa erre Chopok-Dél alatt a bystrai pálya, ami osztrák kézen van. Ott mindig van hó )ágyúznak)és ápolják esténként ratrakokkal a pályát.

Péter
Árva Péter
6 élménybeszámolót írt
6
22 éve tag
2001.11.21. 19:34
Itt egy másik kép.
Egyébként pont most hallottam a rádióban, hogy a meleg és a hóhiány miatt elmarad ott egy világkupa futam, helyette a franciáknál lesz dec. 5-én.
aspen2.jpg
Árva Péter
6 élménybeszámolót írt
6
22 éve tag
2001.11.21. 19:32
... a Dilibogyók! :)
Jim Carey filjme.
Árva Péter
6 élménybeszámolót írt
6
22 éve tag
2001.11.21. 19:26
Arra azért kíváncsi lennék, miért káros a környezetre a hóágyú...?
Az Alpokban nem árt a környezetnek?!
Árva Péter
6 élménybeszámolót írt
6
22 éve tag
2001.11.16. 23:33
Sziasztok!
Nem mintha sok esélyem lenne eljutni oda, de tud valaki valamit Aspenről? Csak sejtem, hogy a Sziklás-hegységben van...
Itthon még csak szó sem esik erről az amerikai síparadicsomról, pedig állítólag olyan ott síelni, mint Hawaii-on szörfözni.
Aki látta a Dumb and Dumber-t, az tudhatja, miről van szó, ugyanis jórészt ott játszódik.
Egyébként kint élő unokabátyám mesélt egy érdekes dolgot: április végén, bármekkora is a hó, a lavina veszély miatt lezárják a pályákat, ugyanis olyan magas a biztosítási díj(!), hogy nem éri meg a pálya fenntartóinak az üzemeltetés...

Árva Péter
aspen1.jpg
Árva Péter
6 élménybeszámolót írt
6
22 éve tag
2001.10.31. 12:42
Szia Laci,

nem tudom, mi a jó, de a tesóm is plasztikázva lett. Egy szezont kihagyott, de csak azért, mert a két műtét között 7 hónap telt el. tavaly már kisebb túrákon részt vett, pl. Donovalyban.
Engem éppen most szerdán (okt. 24) operáltak :)) , de "csak" porc volt. Én nem hagyom ki ezt a szezont!!!
Szerintem menj biztosra és vegyél tépőzáras protektort! Sokat számít. Ja, és csak óvatosan! :))

Árva Péter
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.