Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

szonoczkymisi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 23:11
Akkor látná az én szottyadék Stuf lapomat amivel csúszok...:)
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 22:25
Lehet lemaradt egy vessző és innen a félre értés.
Köszi a jókívánságot, meg is fogom tenni ami tőlem telik. Megrakjuk a francia Alpok-at! Véleményt pedig mindenképpen írok róla!
Előző bakim egy batár volt,alig lehetett ráhúzni a nadrágot,alig fért bele a kötésbe,mint egy Buffalo akkora volt a talpa, de iszonyat masszív volt.(őt nőttem ki, vagy valami ilyesmi misztikum).Abban a talpam nap végére zsibbadt, fájt.

Choc könnyű,vékony talpú,kecses, de fogja a lábat ugyanúgy.Iszonyat kényelmes,persze még csak próbálgattam.
Viszket a talpam hogy kipróbálhasszam!!!
A bolta hasonló ajánlást adtak mint amit gyf írt.
Előzmény: (minerel 148893)
DSCN3554.JPG
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 21:42
Közben visszamentem napközbe és megvettem.
Ennek is van belső cipője, eléggé jól tartja a lábat.Természetesen nem várok tőle sokat, nem egy hi-tech csúcsmodel.
Előzmény: (minerel 148877)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 21:11
Remèlem nekem sem fog csalódást okozni. A gyongyvàszon miatt en lehet egy impregnalo spayzessel fogok kezdeni.Ami nekem nagyon tetszik hogy szinte nincs súlya,de masszív.
De ezt majd első csúszás után meglátom.
Kicsit kényszer megoldás volt a vásárlás, az előző bakim összement-kinövődött(ezt sose fogom megtudni mi is volt valójában. )Előző évben amikor elraktam meg jó volt, tegnap felprobaltam es fajt viselni,nyomta a labujjamat.( meg kormot is vágtam miatt :).)
Kinohettem 27 evsen?
Így gyorsan es olcsón kellet valami értelmes,mert hamarosan indulás, pénz meg hirtelen erre volt....
Szívesebben vittem volna inkább egy Nideckert bevallom férfiasan.
Egy használt szét taposott áráért azért nem volt rossz vétel úgy érzem.
Természetesen nem teljesen abból a bizonyos boltból!
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 15:58
http://www.choc.cz/
De semmi nincs bakancsokról.
A baki: gyöngyvászon külső némi műbörrel tarkítva,némi nonfigurával megspékelve.Belul semmi xtra belső cipö,Nincs benne boka párnázás, zselés ezaz. Viszont rohadt könnyű (948gram),de masszív fogásra,felpróbálva.
Előzmény: (minerel 148788)
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 14:47
Ő lenne az:
http://www.snowboardshop.hu/boots.php?id=98

Inkább pályán használnám, pályán kivülre csak kacsingatni, pályán már a tudásom magabiztos,freeride-ra még gyúrnom kell kicsit. Egy stuf puha kötésem van.
186 cm magas vagyok, 72 kg.

Előtte már nézelődtem másfele is véleményekről,de igazat megvalva nem sok mindent találtam róla. Bár lehet én kerestem rossz fele...
Hozzászólásodat természetesen köszönöm!!
Előzmény: (minerel 148755)
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 14:07
Sziasztok!
Choc Basic bakancsokról mit lehet tudni?
Érdemes megvenni, vagy inkább valami mást fele nézelődjek?
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2012.11.28. 22:46
Sziasztok!
A sportdirect üzleteiben kapható ez a márka, legalábbis én találkoztam vele a hétvégén a miskolci üzletekben.http://www.sportsdirect.com/ maga a honlap nem nagy segítség, ha közel van ilyen üzlet esetleg megéri benézni.
Remelem tudtam segíteni.
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2010.02.05. 09:01
Nekem nagyon nagy csalódás volt ez a pálya. Gondoltuk hétköznap nagy havazás után biztos jó lesz. Az ingyenes parkolóból indul a libegő ami felvisz a pályához, de csak min. 10 főtől, ezt sehol nem írták... Ok felmentünk kocsival, parkolás 300Ft/óra. A pályák közül a hosszabb nem üzemel, ezt sem olvastuk sehol. A rövidebb, azaz a műanyag igen de mivel libegővel nem tudtunk felmenni a tetőre, így maradt volna a pálya háromnegyede csúszkálásra mert a tányéros addig visz fel. Igen el ne felejtsem a libegőt külön kell fizetni, nincs benne a napi jegy árában. Szóval mindenki gondolja ezt meg és tájékozódjon mielőtt elindulna. És még valami, elvileg 10-től indul a felvonó, mondanom sem kell, hogy 11-kor még meg sem mozdult!!!!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.