Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard bakancsok topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
szonoczkymisi
9 élménybeszámolót írt
9
14 éve tag
2013.01.02. 14:47
Ő lenne az:
http://www.snowboardshop.hu/boots.php?id=98

Inkább pályán használnám, pályán kivülre csak kacsingatni, pályán már a tudásom magabiztos,freeride-ra még gyúrnom kell kicsit. Egy stuf puha kötésem van.
186 cm magas vagyok, 72 kg.

Előtte már nézelődtem másfele is véleményekről,de igazat megvalva nem sok mindent találtam róla. Bár lehet én kerestem rossz fele...
Hozzászólásodat természetesen köszönöm!!
Előzmény: (minerel 148755)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2013.01.02. 14:21
Nem lehet ilyen kérdésre mit válaszolni.
Egy bakancs lehet, hogy nekem bejön de neked küszködés lesz benne a nap.
Nem tudni milyen a tudásod, az alkatod... általában 1-10-ig tejedő listán mozog a keménységük és ezért számít a tudásod, hogy mennyire tudod megterhelni, mekkora súllyal egyáltalán mire akarod használi? pályán? pályán kívűl vagy oda csak kikacsingatsz esetleg freestyle-oznál?
Az sem mindegy, hogy step-in rendszerű e és azon belül melyik fajta rendszerhez való. Az egyik faját tudod használni hagyományos kötésben mig egy másikat nem.
Olvass bele a síbakis topikba az ilyen jellegű kérdések megválaszolásához mennyi mindent kellene tudni rólad és még akkor sem biztos, hogy megfelelő választ lehet nyújtani.
A másik, hogy csak bedobjátok ide a neveket.
Ne várjátok már el itt sem, hogy majd a segíteni szándékozó fogja a netet bújni, hogy mi is ez a baki.
Legalább egy linket róla...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.