Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

vincent által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2016.03.14. 14:52
Szia!
Ez a bérlethasználat Nassfelden is működik?
Előzmény: (Kis Kovi 188532)
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
Topik: Les Orres
2012.03.10. 18:35
Megy valaki ide a húsvéti szünetben?
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2011.03.18. 23:13
Murau Clubhotel Kreischberg szállóban 2 személyes apartman kiadó 2012 április 7-től 1 hétre. Tel:30/2183544
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.01.26. 20:07
Köszönöm az infókat, valószinűleg figyelembe veszem bakancsvásárlás előtt a forgáspontját, hogy minnél alacsonyabban legyen. Jobban belegondolva a sarok emelkedését is lecsökkenti az olyan változat.
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2010.01.25. 12:12
Helo mindenki!
Bakancsvásárlás előtt állok, a "régi" sílécem Elan SLrace 160cm nagyon keménynek találtam nem tudtam jó erősen odatenni ahogy szerettem volna az ívekben (ezt biztosan az erőnlét és a tudás hiányával magyarázom magamnak) viszont kemény pályán nagyon jól viselkedett. A bakancs keménységére is gondoltam hogy gyenge mert Kb.:50-60-as flex indexes Nordika.
Ebben a szezonban egy Fischer Fire 165cm léccel csúszom, szintén nem gyenge léc, szerkezete a Hot Fire tipussal megegyező a csőr szélesség 123mm. Az én magasságom 175cm. Ezzel a léccel és bakancsal mefelelően tudok carvingolni jól megfog minden ivben és nem szitáll keményebb havon gyorsabb tempónál sem. Ismerősök mind azt mondják cseréljem
le a bakancsom 90-100-as keménységűre ami sokat javít a csúszásnál stabilitás stb. Viszont ráakadtam egy érdekes Dalbelló bakancs reklámra és kérném a hozzáértők segítségét
mi a véleményetek róla?

Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2008.11.09. 20:32
Sziasztok!
A tavaszi szünetben megyek a családdal Schladmingba, ez az időpont ott is iskolai húsvéti szünet. Valakinek van tapasztalata, hogy akkor van-e tömeg a pályákon? Az idei húsvétot Lachtalon sieltünk,ott semmi sorbanállás nem volt, csak nagy szél a felső pályákon, meg hatalmas havazás.
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2008.11.09. 20:31
Sziasztok!
A tavaszi szünetben megyek a családdal Schladmingba, ez az időpont ott is iskolai húsvéti szünet. Valakinek van tapasztalata, hogy akkor van-e tömeg a pályákon? Az idei húsvétot Lachtalon sieltünk,ott semmi sorbanállás nem volt, csak nagy szél a felső pályákon, meg hatalmas havazás.
vincent
9 élménybeszámolót írt
9
15 éve tag
2008.11.09. 20:28
Sziasztok!
A tavaszi szünetben megyek a családdal Schladmingba, ez az időpont ott is iskolai húsvéti szünet. Valakinek van tapasztalata, hogy akkor van-e tömeg a pályákon? Az idei húsvétot Lachtalon sieltünk,ott semmi sorbanállás nem volt, csak nagy szél a felső pályákon, meg hatalmas havazás.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.