Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

mátrai által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
Topik: Ischgl
2008.01.15. 12:43
Kedves F. Jucus,
szeretném megkérdezni, hogy St.Anton am Arlberg környékéről is vannak információid.Amennyiben igen, akkor nem terhelve a fórumot szeretnélek akár telefonon, akár mail-ban megkeresni.Előzetesen csak annyit, hogy a feleségemmel, most először szeretnénk azon a részen lakni/sielni, február,v. március hónapban. Köszönöm előre is a válaszod.
üdv, mátrai
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2008.01.10. 09:37
Holnap mennék Kékesre, de nem tudom,milyen a pálya minősége. Ha valaki volt, kérem írjon egy pár sort. Köszönöm és üdv mindenkinek.
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2008.01.05. 09:43
Olvassátok el a cikket és magyarázatot találtok arra, hogy egyes taplók honnan merítik az erőt.
Csak sajnálni tudom az édesanyját.

http://index.hu/politika/kulfold/slota9/
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.02.18. 08:51
Üdv mindenkinek,
erősen gondolkodunk azon, hogy márciusban elmenjünk Karintiába sielni.Több akciót láttam a neten, ami 7 éjszakát és egy 6-napos síbérletet tartalmaz. Soha nem sieltünk ezen a vidéken, ezért nem szeretnénk "vakon repülni". Nagyon hálásak lennénk bármi hasznos tanácsért, információért akár a szálláshelyre, vagy a síterepekre vonatkozóan. Csak annyit, két kezdő-haladó felnőttről vagyon szó.
Köszönöm előre is. mátrai
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.02.02. 10:19
Üdv mindenkinek,
van valakinek információja, hogy mikor nyitnak Kékesen.A Kékes kírekben csak a hóágyúzás kezdetéről lehet olvasni, a webkamera meg csak lézengő túristákat és szánkózókat mutat.
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.01.24. 20:04
Köszönöm Kócos, természetesen ezt láttam/olvastam. Én személyes tapasztalatra gondoltam, ha úgy tetszik "referenciára".Bocs, ha nem voltam világos.
mátrai
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.01.24. 12:33
Sziasztok, a jövő hét végén megyünk egy hétre Mszentimrére és terveink szerint átjárunk Mszentistvánra sielni. A feleségem tök kezdő én pedig egy újrakezdő lennék. Magyarul némi oktatás ránk fér. Legyetek szívesek ajánljatok valakit, akinek volt már ilyen irányú tapasztalata. Köszi előre is.
Üdv, mátrai
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.01.05. 14:36
Üdv és köszönet mindenkinek, aki segített/írt nekem a témában. Gondolom, így már összejön valami. Ha túlélem az első, újbóli csúszát, talán beszámolok, h. milyen volt. Jó sielést kívánok mindenkinek.
M.
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.01.04. 13:49
Köszönöm Agent,
írnom kellett volna, h. az általad említetteket átolvastam, mint sok minden mást, mielőtt regisztráltam.Tehát egy-két dologgal már, úgy-ahogy tisztában vagyok.Arra gondoltam, h. van, ill. volt valaki hasonló helyzetben, aki konkrétan tud valamit mondani lécről, kötésről, amit érdemes megvenni, ugyanis a hét végén készülünk Óbudára, szétnézni a síbörzén. Bakancsot már vettünk újonan. Gondolom kérésem nem a reklám irányába visz el senkit. Üdv.
mátrai
10 élménybeszámolót írt
10
17 éve tag
2007.01.04. 13:24
Üdv Mindenkinek, 20 év után újra lécre szállnék, ami azt jelenti, h. fogalmam sincs a mostani szerelésekről, term. a "hagyományoson" mentem csak.A feleségem szintén újra kezd (mondanom sem kell, az ő ötlete, de nem bánom). Nagyon kérek mindenkit, aki léc vásárlás ügyében tud nekünk segíteni, tegye meg.
Én: 181cm/92 kg, a nejem: 172cm/61 kg.
Előre is köszönet!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
KIEMELT SÍTÁBOROK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
Havazás Előrejelzés
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.