Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

MG által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
MG
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2015.01.28. 00:29
Szia Bundi!

Mi a helyzet, megjött a várt havazás? Érdemes mennünk februárban? ;)
MG
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2012.11.19. 11:09
Idén elmarad a tél Pinzoloban, hogy ilyen nagy a csönd ebben a topikban? :)

A webkamerák alapján már van hó a pályákon... Bundi, ezek szerint lesz decemberben besízőtábor? Vagy nézegessem a pinzolosi.hu-t, ott lesznek fent erről infók?
MG
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2012.02.18. 10:35
Tegnap elmentünk a családdal kicsit csúszkálni... végüis kellemes nap volt, felemás érzésekkel:
+ nagyon közel van
+ hangulatos kis pálya, amit igyekeznek rendben tartani
+ gyerekek élvezték (és ez a lényeg :))

- kicsit kevesebb emberre számítottam pénteken, bár ennek a helyiek gondolom inkább örültek :)
- a fekete sajna csalódás volt: ok, hogy freeride, de azért egy kicsit oda lehetne figyelni rá. Ez a pálya jelenleg csak a lécek számára fekete (a buckák között kilátszik a föld).
Egyébként ugyanonnan indul és ugyanoda érkezik mint a vele párhuzamos piros, így meredeksége nekem nem tűnt túl komolynak (bár lehet hogy tévedek, mivel leginkább a fűre/földre/kövekre koncentráltam lefelé...).
MG
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.16. 14:08
A fene tudja, én nem a kocsmák/éttermek hangulatossága miatt megyek valahova síelni... :)
Egéybként a kiscsi helyeken ezek is kisebbek, hangulatosabbak.
Bár most a hétvégén kiugrottunk Stuhleckbe, ott pont egy hipermodern csupaüveg étterem van a csúcshoz közel. Nem volt rossz egyébként, csak drága volt :) Az idő meg pocsék, a pályák állapota pedig meg sem közelítette Madonna/Pinzolo színvonalát (hasonló időjárás esetén, ami ott ritka :)).
Az olaszok valamiért mindig meg tudják csinálni tükörsimára a pályákat, így ha esik rá 20-30 centi hó, akkor sem ér meglepetés senkit, még a kezdőket/gyerekeket sem.
MG
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2009.02.10. 12:55
Látom még mindig van elég hó...
Bundi, le lehet síelni még a faluba? ;)
KIEMELT SÍTÁBOROK
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
INGYENES TANÁCSADÁS
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.